Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Viss, ko mazā meitene varēja izdarīt – pielika priekšā mutei rokas, lai neizsistu zobus: Jelgavā pusaudze nežēlīgi piekauj 12 gadīgu meiteni 139

Interneta vidē redzams nežēlīgs video, kas filmēts Jelgavā. Tajā redzams, kā kāda pusaudze cietsirdīgi sit kādai jaunākajai meitenei. 15 gadus vecā skolniece ar kājām sper un ar rokām sit 12 gadus vecajai meitenei pa seju. Raidījums “Degpunktā” vēstī, ka šī fiziskā izrēķināšanās notikusi svētdien vakarpusē kādā no Jelgavas Lielās ielas pagalmiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Lasīt citas ziņas

Arī vietējie iedzīvotāji ir sašutuši – kāda sieviete, kas tur dzīvo, raidījumam stāsta, ka iepriekš šad un tad ir redzēts, ka zēni grūstās, taču meitenes kaujoties nekad līdz šim nav redzētas.

Video redzams, ka 12 gadus vecā meitene nemaz necenšas aizstāvēties, bet viņai arī nepalīdz citi jaunieši, kas atrodas līdzās. Viss, ko mazā meitene izdarīja – pielika priekšā mutei rokas, lai viņai neizsistu zobus. Cietušās meitenes mamma par notikušo kautiņu uzzināja divas stundas vēlāk, kad viņas meita ar sasistu seju ienāca pa mājas durvīm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Meitenes mamma Laura raidījumam stāsta, ka meitene pēc notikušā bijusi tādā šokā, ka nevarēja parunāt. Bija ļoti satraukta. Visa seja bija aizpampusi, tāpēc mamma ar viņu kopā devās pēc medicīniskās palīdzības un pēc tam – uz policiju. Meitene šobrīd nevar atvērt žokli un tas rada lielas sāpes.

Meitenes mamma, kura ģimenē bez piekautās meitas audzina vēl trīs bērnus, visvairāk satraucas par to, ka, lai arī fiziskās traumas sadzīs, emocionālās – diez vai. Kautiņš esot noticis it kā dēļ tā, ka 12 gadus vecā meitene kādam par kādu kaut ko esot pateikusi.

Šobrīd zināms, ka policija ir noskaidrojusi agresīvās uzbrucējas personību un tiek noskaidroti visi apstākļi. Saistībā ar notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process un tiesu medicīnas ekspertīze.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.