Foto: LETA/Ieva Leiniša

Jēkabpilī bezvēsts pazudis pusaudzis, kuram tīk klaiņot 0

Pievieno LA.LV

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Juri Ēriku Jelinski, kurš dzimis 2004.gadā, tā portālu “La.lv” informēja Ieva Sietniece.

Kāpēc karš ar Irānu? Tramps beidzot pasaka patiesību
Kokteilis
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 7
Kokteilis
Tavs dzimšanas gada pēdējais cipars atklāj vairāk, nekā domā: pārbaudi, ko tas saka par tevi
Lasīt citas ziņas

Pusaudzis 2018.gada 5.novembrī izgāja no savas dzīvesvietas Jēkabpilī, Lutera ielā un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Ir nosliece uz klaiņošanu.

Bija ģērbies: melnas krāsas vējjakā ar baltas krāsas uzrakstu, tumšas krāsas sporta biksēs, sporta jakā ar kapuci, kājās sporta apavi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pazīmes: augums 160 centimetri, kalsnas miesas būves, mati – īsi, gaiši.

Ja kādam ir zināma šī attēlā redzamā jaunieša atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, lūdzam zvanīt pa tālruņiem 65202600, 65202609 vai 110, vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

Jēkabpilī bezvēsts pazudis pusaudzis Juris Ēriks Jelinskis.
Foto: Valsts policija

Foto: Valsts policija

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.