Turieties tālāk no mums! Kā Eiropas populārākās vietas cīnās pret pārmērīgu tūrismu 24

Pievieno LA.LV

Tūristu iecienītākajos galamērķos visā Eiropā tiek noteikti ierobežojumi, lai risinātu apmeklētāju skaita pieauguma problēmu.

Veselam
saprast, ka tuvojas infarkts? Pazīmes, kuras nedrīkst norakstīt uz stresu, nogurumu vai kuņģi
Kokteilis
Četras zodiaka zīmes līdz vasaras beigām būs neapturamas – astrologs prognozē pārmaiņu un drosmīgu lēmumu periodu
Ukraiņi iesaka krieviem bēgt no Krievijas: Peskova vārdi liek izdarīt satraucošus secinājumus 3
Lasīt citas ziņas

Piemēram, lai cīnītos pret tūristu pieplūdumu, aprīļa beigās Venēcija ieviesa 5 eiro nodevu par vienas dienas pilsētas apmeklējumu. Taču tā nav vienīgā Eiropas pilsēta, kurai, šķiet, ir apnikuši tūristi, raksta The Local.

Pilsētas, mazpilsētas, gleznaini ciemati, nacionālie parki un Pasaules mantojuma objekti visā Eiropā nosaka ierobežojumus, lai novērstu pārmērīgu tūristu pieplūdumu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.