Žurnāliste, grāmatu autore Gundega Roze.
Žurnāliste, grāmatu autore Gundega Roze.
Publicitātes foto

Kā iedvesma un atbalsts jaunajām māmiņām: žurnālistei un grāmatu autorei Gundegai Rozei jauns raidījums 0

Pagājušajā nedēļā pirmizrādi piedzīvojis Youtube raidījums «AKROPOLE Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi», kurā žurnāliste un grāmatas «Mammas zina vislabāk» autore Gundega Roze ar ekspertēm sarunājās par jauno realitāti un mammas izaicinājumiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Šai krīzes situācijā vairs īsti neder tradicionāli padomi, jo pati dzīves kārtība ir kļuvusi neierasta. Pirmajā raidījumā par jauno realitāti un mammas izaicinājumiem runā par to, kā mammām sakārtot savu ikdienu tā, lai neciestu attiecības ar bērniem un partneri, un to, kā pašām atrast līdzsvaru šai jaunajā ikdienas dzīvē.

«Šis laiks vairumam Latvijas ģimeņu ir bijis izaicinājumu un pārdomu pilns, un daudziem šajā krīzes situācijā ir nepieciešams atbalsts. Tieši mamma ir ikvienas ģimenes kodols, tādēļ rūpes par viņas pašsajūtu un labsajūtu ir mūsu prioritāte. Ar šā raidījuma palīdzību vēlamies ne tikai iedvesmot māmiņas, bet arī dalīties vērtīgos un praktiskos padomos, kā pārvarēt grūtības arī krīzes situācijās,» stāsta Zane Kaktiņa, iepirkšanās un izklaides centra «AKROPOLE» vadītāja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījumā viesojās divas mammas, kas ikdienā palīdz un iedvesmo daudzas sievietes. Geštaltterapeite Līva Spurava māca sievietes mīlēt sevi un veidot harmoniskas attiecības ar līdzcilvēkiem, kas palīdz ne tikai vairot laimes izjūtu, bet arī celt sievišķīgo pašapziņu. Savukārt sporta un veselības trenere Nika Linde jau vairākus gadus iedvesmo sievietes pievērsties veselīgam dzīvesveidam un savā motivācijā ik dienu dalās ar vairāk nekā 16 tūkstošiem Instagram sekotāju. Viņas aicinājums sievietēm ir – mīliet sevi un dariet to veselīgi.

Jau 15. maijā šajā pašā kanālā būs skatāms otrais raidījums, kurā viesosies pāru attiecību koučs Kristīne Kreile un Pavasara studijas vadītāja Inese Prisjolkova. Viņas runās un diskutēs par mammas dzīvi mājās un to, kā to padarīt maksimāli patīkamāku.

Raidījums bez maksas skatāms šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.