Reklāmraksti

Kā izvēlēties piemērotu virsmatraci?0

Publicitātes foto

Miegs pavisam noteikti ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Cilvēks miegā pavada nozīmīgu daļu savas dzīves, tāpēc mums katram būtiski padomāt par miega kvalitāti. Lai gan miegu ietekmē ne mazums faktoru, tieši gultas ērtība var būt rezultāts tam, cik izgulējies vai neizgulējies jūtas cilvēks. Ja esat iegādājies gultu, taču miega kvalitāte jūs neapmierina, laba alternatīva guļvietas ērtuma uzlabošanai ir papildu virsmatrača iegāde.

Turpinājumā aplūkosim, kā izvēlēties piemērotu virsmatraci.

Virmatrača izmērs un svars

Virsmatrača izvēlē nozīmīgākais faktors būs tā izmērs. Ja meklējat virsmatraci, kas kalpos kā papildinājums jūsu gultai, jums jāņem vērā jūsu esošā matrača izmērs. Interneta veikals 220.lv piedāvā jums iegādāties virsmatračus dažādos izmēros.

Šajā interneta veikalā atradīsiet matračus gan vienguļamajām, gan divguļamajām gultām.
Virsmatrača pozitīvā īpašība ir iespēja to ērti pārvietot. Tā kā virsmatrači pārsvarā ir viegli, to būs ērti paņemt līdzi izbraukumos, vai iekārtojot papildu dīvānu viesiem, kā arī pārcelt un novietot to citur.

Virsmatrača cietības līmenis

Atkarībā no jūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām, varat izvēlēties matraci, kas būs ciets, vidēji ciets vai mīksts. Speciālisti apgalvo, ka noteikt, kādas cietības matracis ir piemērots tieši jums, var gluži vienkārši – pamēģinot uz tā apgulties vai apdomāt, kāda ir jūsu iecienītākā gulēšanas poza.

Ja jums patīk gulēt uz muguras, jums piemērotāks varētu būt cietāks matracis, kas balsta mugurkaulu un atslābina muskulatūru. Ja jums patīk gulēt uz vēdera, tad jums piemēramāks, iespējams, varētu būt mīksts matracis. Interneta veikalā 220.lv pieejami gan cieti, gan vidējas cietības, gan mīksti matrači jūsu komforta nodrošināšanai.

Pirms virsmatrača iegādes, padomājiet arī par jūsu veselības stāvokli. Ja ciešat no muguras sāpēm vai pat mugurkaula deformācijas, pareizā izvēle noteikti būs ortopēdiskais matracis. Ņemiet vērā, ka ortopēdiskais matracis automātiski nenozīmē, ka matracis būs ciets. Tā cietība vai mīkstums atšķirsies no tā, kādai muguras problēmai to meklēsiet, tāpēc ieteicams konsultēties ar speciālistu.

Materiāls

Virmatrači, tāpat kā matrači, tiek ražoti no dažādiem izejmateriāliem – lateksa, porolona, vilnas, kokosrieksta, viskozes, poliuterēna putām, viskoelastāna, kā arī šo materiālu kombinācijām. Atkarībā no materiāla, mainīsies matrača cietība, izturība un caurlaidība.

Lateksa virsmatrači pazīsami to ortopēdisko īpašību dēļ. Šī materiāla matracis lieliski pielāgosies jūsu ķermenim, tādējādi nodrošinot jums kvalitatīvu miegu. Vēl viens materiāls, kas izceļas ar savu elastību, ir viskoelastāns. Virsmatracis, kas ražots no šī materiāla, ļaus jums lieliski atslābināt muskuļus un noņems dienas gaitā uzkrājušos spriedzi.

Populāra materiālu kombinācija ir kokosšķiedras matracis ar lateksa virskārtu. Lai gan kokosšķiedra pati par sevi radīs diezgan cietu virsmu, papildu lateksa virskārta ļaus iegūt lielāku komfortu un mīkstumu.

Kalpošanas laiks

Dažāda veida virsmatračiem atšķirīgs būs arī to kalpošanas laiks. Speciālisti apgalvo, ka lateksa virsmatracis var kalpot līdz pat 20 gadiem, tajā pat laikā porolona virsmatrača kalpošanas laiks būs tikai aptuveni 5 gadi. Arī atsperu matrači mēdz pievilkt ar savu ilgmūžību, tāpēc, ja domājat par ilgtermiņa ieguldījumu, padomājiet arī par šo faktoru. Palīdzēt pagarināt jebkura virsmatrača kalpošanas laiku, palīdzēs, ja regulāri mainīsiet tā lietošanas puses.

Ekoloģiskās īpašības

Raugieties, lai virsmatrača materiāls būtu antibakteriāli apstrādāts. Tas pasargās matraci no baktēriju un putekļu ērcīšu vairošanās, saglabājot jūsu guļvietu tīru un veselībai drošu.

Interneta veikalā 220.lv pieejami augstas kvalitātes matrači no ekoloģiskiem materiāliem, kas neizdala kaitīgas vielas to izmantošanas laikā, labi ventilējas jeb ‘’elpo’’. Pieejami arī matrači ar hipoalerģiskām īpašībām, kas ir īpaši nozīmīgs faktors, ja ciešat no elpošanas traucējumiem vai kādas alreģijas.

LA.lv

Lasītākie

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Lauris pēc trieciena palicis bez apziņas un mēdz nekontrolējami staigāt. Kāpēc dzērājšoferi Jāni apcietināja tiesas zālē? 17
8 stundas
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Čakarē, “lien pakaļā” un azartiski izlec pretējā joslā – kā “vidējais latvietis” brauc pa Rīgas apvedceļu
44 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik skolās, augstskolās un bērnudārzos atklāti Covid-19 gadījumi
49 minūtes
TA
Tavs Auto TV
Ekonomika
Lietuvā lietoti automobiļi ir lētāki. Kādēļ?
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Daudzi vienā pilsētā un “Dinamo” sportisti: lielajam Covid-19 inficēto skaitam “pa pēdām”
2 stundas