Prognoze nav visai patīkama. Slaidiņš par to, kā lietus ietekmē kara darbību Ukrainā 36

Kāds TV24 skatītājs jautā, vai Ukrainā jau sākusies lietus sezona, jo izskatās, ka ukraiņu pretuzbrukums ir piebremzējies? Komentāru sniedz Jānis Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks.

Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
TV24
“Cik ilgi mēs ļausim mūsu augstskolām, sēžot zem NATO lietussarga, šādā veidā pelnīt?” Bērziņš norāda uz bezjēdzībām valstī
RAKSTA REDAKTORS
“Ļoti negodīgi ir sadalīts valsts ģimenes pabalsts – ar ko divi bērni atšķiras no viena?” mamma Māra izgaismo pretrunu likumos
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka laikapstākļi patiešām ietekmē karadarbību Ukrainā. “Mēs par to jau visu laiku runājam, ka oktobris un novembris ir pats riebīgākais laiks Ukrainā.”

Slaidiņš atklāj, ka turpmākā laika prognoze arī neko patīkamu nesola. Īpaši Ukrainas austrumu daļā, kur tuvāko dienu laikā pārsvarā būs lietus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.