Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā Rozā Mēness aprīļa beigās ietekmēs katru zodiaka zīmi1

Foto – Pexels

Pilns Rozā Mēness

Pat, ja Rozā Mēness 30. aprīlī nebūs patiešām rozā krāsā, enerģija apkārt pilnmēnesim aprīļa beigās solās būt tikpat maiga un varena, kāds ir tā vārds.

Šogad aprīļa beigās Rozā Mēness būs Skorpionā. Kā likums, mēs varam gaidīt ne tikai atbrīvošanu no situācijas un cilvēkiem, kuros ir negatīva enerģija, bet arī tādu tieksmju un vēlmju rašanos mūsos.

Lūk, kā jūsu Zodiaka zīmi ietekmēs pilns Rozā Mēness 30. aprīlī!

Auns (21. 03. – 20. 04.)

Auniem šis ir laiks, lai atkāptos no sava ierastā dzīves ritma un izrādītu drosmi, lai beidzot iegūtu savu laimi mīlestībā. Dārgie Auni, pārtrauciet taču ierobežot sevi šajā virzienā! Pamēģiniet tomēr uzticēties saviem sirdspukstiem, kuri pastiprināsies šajā Rozā Mēness periodā! Noticiet, jūs esat pelnījuši būt laimīgi! Jūsu piesardzība šajā jautājumā jums palīdzēs nemesties uz galvas atvarā, bet racionāli un pārdomāti pieiet šim jautājumam! Tātad – tikai uz priekšu! Papildiniet savu dzīvi ar krāsu košumu!

Vērsis (21. 04. – 20. 05.)

Dārgais Vērsi, pamēģiniet atkāpties no sava stereotipa partnera izvēlē! Jūsu tiekšanās uz pretēju atšķirībā no jums raksturu jau ne reizi ar jums ir izspēlējusi ļaunu joku. Atcerieties, cik reizes jūs uzsākāt romantiskas attiecības un cik reizes šķīrāties? Pamēģiniet satikt savu otro pusīti, kura ir līdzīga jums! Rozā Mēness periods jums palīdzēs! Un jūsu sirds un dvēsele pildīsies ar īstas mīlestības jūtām. Nelaidiet garām tādu iespēju, jo Rozā Mēness vara nebūs mūžīga!

Dvīņi (21. 05. – 21. 06.)

Dvīņi, pamēģiniet palaist vaļā kontroli pār jūsu jūtām! Pacentieties palaist vaļā savas emocijas un ieklausīties savā sirdsbalsī! Rozā Mēness periodā jums radīsies citas vajadzības un vēlmes. Nav vērts baidīties un sekot tām. Rozā Mēness jūs piepildīs ar pasakainas baudas aromātu, un ticiet, jūs ieraudzīsit, ka apkārtējā pasaule nemaz nav tik pelēka un garlaicīga!

Vēzis (22. 06. – 22. 07.)

Rozā Mēness periodā Vēzim labāk pārskatīt savu attieksmi pret viņam apkārtējiem cilvēkiem. Pārtrauciet noēst sevi no iekšpuses ar savu neticību un aizdomīgumu pret viņiem. Ticiet, ne viss ir tik tumšs, kā jūs to sev iztēlojaties. Rozā Mēness jūsos atmodinās vajadzību izlīst ārā no savām bruņām. Nepretojieties tam un ar tīru sirdi ejiet pretī atklātībai! Un jūs sajutīsit, cik liela jums ir bijusi atšķirība starp pagātni un nākotni. Nepalaidiet garām šo mirkli, lai visu mainītu uz labu, un iet pa dzīvi jums kļūs viegli un vienkārši.

Lauva (23. 07. – 23. 08.)

Dārgie Lauvas, nav vērts būt sarūgtinātiem, ka jūsu iepriekšējas attiecības Rozā Mēness periodā beigsies. Jā, jūs arī paši to jau jūtat jūsu zemapziņas līmenī un esat gatavi šim solim. Priekšā jūs gaida jaunas, neticamas sajūtas, kurās sirds jums pateiks priekšā, kur meklēt otru pusīti, ar kuru jūs būsit gatavi iet blakus visu dzīvi. Mēness jums palīdzēs, piepildot jūsu sirdi ar intuīciju. Ieklausieties tajā un nerūciet, bet ļaujieties jūtām, un tās jūs vedīs vajadzīgajā virzienā.

Jaunava (24. 08. – 23. 09.)

Mīļās Jaunavas, Rozā Mēness jums ir sagatavojis tikšanos ar partneri, par kuru jūs sapņojāt. Ar viņu jūs būsit kā viens vesels, visā papildinot viens otru. Un pat, ja viens dzīves ceļā saskarsies ar grūtībām, otrs vienmēr būs blakus, un jūs kopā pārIiecinoši apiesit visus zemūdens akmeņus. Pacentieties nepalaist garām šo mirkli! Jūsu tikšanās var notikt spontāni, ieklausieties savā sirdsbalsī, tā jums pateiks priekšā, ka tas ir viņš.

Svari (24. 09. – 23. 10.)

Svariem jau ir laiks apturēt savu svārstu, un Rozā Mēness to piebremzēs. Tas jums palīdzēs tikt skaidrībā par to, ko jūs dzīvē patiešām vēlaties. Jūsu individualitāte, ko esat pieņēmis kā dzīves likumu, traucē pilnvērtīgi sajust mīlestību un baudu uz ilgu laika periodu. Pārskatiet savas paaugstinātās prasības pret partneri, ieklausieties savās vēlmēs Rozā Mēness periodā, un ticiet, jūsu dzīve ieies daudz laimīgākā gultnē!

Skorpions (24. 10. – 22. 11.)

Rozā Mēness periodā Skorpioni izjutīs emociju un enerģijas pieplūdumu. Pacentieties sev sagādāt pēc iespējas vairāk baudas, jo šis ir tieši tas laiks, kad jūs beidzot varat atbrīvoties un atpūsties no dzīves ikdienības. Ieplānojiet pilnvērtīgu un jautru atpūtu, kura jums nesīs vēl lielāku enerģijas lādiņu, lai tālāk pa dzīvi ietu stingrā un pārliecinātā gaitā! Nekāda gadījumā nepalaidiet garām šo mirkli, aizbildinoties ar lielu aizņemtību, ticiet, tas jums atnesīs daudz labāku rezultātu visās jūsu lietās!

Strēlnieks (23. 11. – 21. 12.)

Mīļie Strēlnieki, jūsu neatkarība Rozā Mēness periodā var jums būt ļoti noderīga. Rozā Mēness piepildīs jūs ar noguruma sajūtu no tā, ka jūs vienmēr cenšaties būt aisberga virsotnē un sajust vajadzību kļūt tādam pašam kā visi citi. Nepretojieties tam, nedaudz atkāpieties no saviem noteikumiem, jo šajā periodā jūs, iespējams, satiksit to, kurš apgriezīs otrādi visus jūsu priekšstatus par mīlestību un laimi! Nepalaidiet garām savu partneri, bet, ja viņš jums jau ir, jūsu jūtas iedzirkstīsies jaunās krāsās un romantikas sajūtās.

Mežāzis (22. 12. – 20. 01.)

Mežāžiem ir vērts būt gataviem tam, ka Rozā Mēness periodā viņos iedegsies pilnvērtīgas dzīves slāpju uguns. Jūs beidzot pievērsīsit sava mīļotā (ās) uzmanību sev un nonāksit pie stingras pārliecības, ka ir pienācis laiks jūsu dzīvē kaut ko mainīt. Ja jūs patlaban esat vientuļš, partnera meklēšana jums daudz laika neaizņems, un Rozā Mēness jums tajā palīdzēs. Ja jūs esat pārī, sajutīsit maiguma un glāstu pieplūdumu attiecībā pret savu partneri un nešaubieties, jūsu partneris jums atbildēs ar to pašu.

Ūdensvīrs (21. 01. – 20. 02.)

Saistītie raksti

Ūdensvīrs Rozā Mēness periodā, ja viņš ir pārī, pa jaunam paraudzīsies uz partnera attiecībām pret viņu un, iespējams, pieņems lēmumu atstāt to. Ja viņš vēl joprojām ir vientuļš, viņš pacentīsies atrast savu otro pusīti, bet nav vērts to darīt, neiepazīstot cilvēku dziļāk, jo Rozā Mēness piepilda ar iemīlēšanās jūtām, bet, pavājinoties tā ietekmei, var pazust arī jūsu jūtas. Pacentieties noteikt, vai šis ir tas cilvēks, kurš jums vajadzīgs, lai neatkārtotu iepriekšējo kļūdu!

Zivis (21. 02. – 20. 03.)

Zivis, vientuļnieki, sajutīs nepieciešamību, lai viņiem blakus atrastos partneris, kurš padarīs tīkamāku viņu pelēko ikdienu. Bet esiet uzmanīgi, neietekmējieties no pirmā iespaida un pacentieties saprast, cik lielā mērā šis cilvēks harmonizē ar jūsu domām par abpusējām jūtām! Citādi atkal sajutīsit vilšanos. Ja jūs jau esat attiecībās, neļaujiet savām jūtām, kuras jums radīsies Rozā Mēness periodā, vēl vairāk izrādīt savu mīlestību attiecībā uz jūsu partneri. Tas jums atnesīs arī lielu vajadzību kontrolēt to. Tas nešaubīgi var izraisīt attiecību saraušanu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neziedo savu laiku, lai risinātu svešas problēmas! Horoskopi 20.februārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Dziedniece iesaka: kā pareizi gavēt
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nemeklē nepatikšanas tur, kur to nav! Horoskopi 19.februārim
4 dienas

Lasītākie raksti

SM
Signe Mengote
Latvijā
Mobings skolas laikā traumējis, nevis norūdījis. Stāsti par sekām, ko izjūt joprojām 2
14 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
KARTE. Novados reģistrē elektrotīkla bojājumus
8 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Indulis Zālīte: Kam bija izdevīga “čekas maisu” publicēšana? 2
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Glābējiem ziņo par vēja nolauztiem kokiem un bojātiem jumtiem
12 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Štelmahers pirms Bulgārijas sastāvu nemaina
8 stundas