Publicitātes foto

Kabarē meitene ar džezu sirdī. Saruna ar dziedātāju Elzu Nathu 5

Pievieno LA.LV

Koķeti sievišķīgs un silts tembrs, jauna un šarmanta skatuves personība – jauno dziedātāju Elzu Nathu noteikti ir ievērojis ikviens Viktora Runtuļa radīto kabarē izrāžu cienītājs. Nav šaubu, ka Elzas vārdu un balsi uz pašmāju džeza un populārās mūzikas dzirdēsim arvien biežāk. 17. janvārī viņa dziedās dzīvesbiedra, indiešu laikmetīgas dejas horeogrāfa Avika Parkūra jaunajā dejas izrādē “Sight Through Insight” koncertzālē “Palladium”.

Kokteilis
Vai esi izvilcis laimīgo lozi? Lūk, par kādām sievām kļūst katrā mēnesī dzimušās sievietes
Veselam
Neriskējiet ar savu veselību! Šos pārtikas produktus pēc derīguma termiņa beigām nekādā gadījumā nedrīkst lietot uzturā
Kokteilis
10 pazīmes, kas atklāj sievietes vecumu – lai kā tu censtos to slēpt, pēc tām redzams, ka tev jau ir vairāk nekā 40 gadu
Lasīt citas ziņas

Eksotisko uzvārdu “Natha” Elza pirms diviem gadiem atvedusi no Indijas, protams, kopā ar mīlestību un dzīvesbiedru Aviku. Viņa – jauna dziedātāja, viņš – laikmetīgās dejas horeogrāfs, dejotājs un meistarīgs improvizators. Toreiz, producenta Viktora Runtuļa vadītajai kabarē trupai viesojoties Indijā, dejotājs iekritis sirdī. Šobrīd Aviks pievienojies kabarē deju trupai, nodibinājis pats savu deju apvienību Latvijā. Abi ir kopā gan uz skatuves, gan – dzīvē.

Elza ir no Vecumnieku puses, kur bērnībā apmeklējusi mūzikas skolu, protams, dziedājusi korī, muzikālas saknes ir ģimenē – mamma mācījusi bērniem akordeona spēli. Jau toreiz skolotāja jokojusi: pats maziņš, bet balss kā māja! Labu laiku darbojusies folkloras kopā “Kokle”. Pati smejas, tur izmēģināts viss no dūdām līdz bungām, koklei un akordeonam, un, protams, dejām. “Tā bija spēcīga bērnības aizraušanās. Man šķiet, dabūju balsij to latviešu plašo skanējumu un arī pagānisko sajūtu.”

CITI ŠOBRĪD LASA


LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.