Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kādu dāvanu Valentīndienā vislabāk pasniegt katras zodiaka zīmes pārstāvjiem2

Foto – Fotolia

Auns

14. februārī būs klāt visu mīlētāju svētki – Svētā Valentīna diena, un daudzi cenšas izdomāt, ko savai otrajai pusītei dāvināt šajos svētkos. Šajā rakstā apkopoti ieteikumi, ko vislabāk dāvināt katras zodiaka zīmes pārstāvjiem, lai velte būtu oriģināla un paliktu atmiņā.

Auni, kā likums ir aktīvi, enerģiski, iniciatīvas pilni. 14.februārī uzaiciniet Aunu uz biljardu, šautuvi, tenisa kortu vai citu vietu, kur viņi varēs izmantot savu enerģiju. Pat tad, ja jums ir teicamas iemaņas kādā no jomām, ļaujiet Aunam biežāk jūs apspēlēt vai apdzīt. Jo Auni tik ļoti mīl būt līderi un justies kā uzvarētāji.

Vērsis

Vairākums Vēršu mīl garšīgi paēst, it īpaši viņi mīl saldumus. Jūs varat viņam sarīkot romantisku vakaru ar izsmalcinātiem ēdieniem, svecēm un patīkamu mūziku (jo Vērši ir lieli romantiķi). Iespējams, jūs pats spēlējiet kādu mūzikas instrumentu – tad izpildiet savam Vērsim dziesmu vai muzikālu kompozīciju. Laba ideja būs izcept vai pasūtīt tematisku torti, kas izgreznota ar sirsniņām un skaitli, kas liecina, cik gadus jūs esat kopā.

Dvīņi

Sabiedriskie Dvīņi priecāsies dāvanā saņemt dzejoli (vai vēl labāk dziesmu), kas uzrakstīta par viņiem. Tāda dāvana paliks atmiņā uz visu dzīvi. Lai gan jaunas filmas noskatīšanās kinoteātrī arī viņiem ies pie sirds.

Vēzis

Vēža devīze – “Mana māja – mans cietoksnis). Ģimenes un mājas intereses viņam ir svarīgākas par visu pārējo. Viņš ciena omulību, mieru, rūpējas par apkārtējiem. Tāpēc iepriecināt Vēzi var, radot romantisku atmosfēru un pavadot laiku mājās kopā ar viņu. Variants dāvanai – tā dēvētie laimes cepumi, kuros ir iecepts novēlējums vai pozitīvs pareģojums. Var arī nopirkt vai pašam izgatavot siltus, ērtus cimdus ar sirsniņām – šāda dāvana liks Vēzim jūs atcerēties visus vēl atlikušos ziemas mēnešus.

Lauva

Lauvam ir svarīgi būt ievērotam, kā arī radoši izpausties. Radošas dāvanas var būt eļļas krāsu komplekts zīmēšanai, kafejnīcas, karaoke vai kādas citas vietas apmeklējums. Ja jums ir artistisks talants jūs varat savai otrajai pusītei sarīkot nelielu uzvedumu, attēlojot populārus aktierus. Iespējams, jūsu iemīļotais/iemīļotā kādā brīdī gribēs jums pievienoties un arī atveidot kādu pazīstamu cilvēku. Un jūs jautri pavadīsiet laiku. Atcerieties, ka Lauvām (gan vīriešiem, gan sievietēm) patīk, ka tām izrāda uzmanību, tāpēc izsakiet tām komplimentus iespējami biežāk.

Jaunava

Ja jūs ar Jaunavu esat pazīstami jau vairākus gadus un labi viņu pazīstat, tad varat viņai pasniegt dāvanu “Serenāde uz papīra”. Lai to izdarītu, nepieciešams atcerēties un uzskaitīt visas jūsu Jaunavas pozitīvās īpašības, noformēt katru dzejoļa formā, izveidot četrrindes un pielīmēt tās redzamā vietā (piemēram, uz ledusskapja”. Izlasot, jūsu Jaunava būs saviļņota līdz sirds dziļumiem. Bet var uzdāvināt arī kaut ko praktisku, piemēram, dīvāna spilvenu, uz kura attēlots tas, ar ko aizraujas jūsu Jaunava. Piemēram, ja viņai patīk kāpt kalnos, spilvens var būt kalna formā.

Svari

Svari ir estēti, jo šī zodiaka zīme atrodas Veneras aizgādībā. Viņiem patīk labi izskatīties, būt koptiem un nodrošināt, lai ap viņiem viss būtu skaists un pievilcīgs. Obligāta dāvana sievietēm Svariem ir ziediem. Tie var būt arī podiņā, piemēram, orhideja. Tāpat šīs zīmes pārstāvji augstu vērtē mākslu. Tāpēc viņiem brīnišķīga dāvana būs teātra, filharmonijas vai izstādes apmeklējums. Turklāt lieliska dāvana var būt kopēja fotosesija.

Skorpions

Skorpioniem patīk asas izjūtas. Uzaiciniet Svētā Valentīna dienā doties kādā mistiskā, biedējošā piedzīvojumā, iepriekš izvēloties no tiem, kādi ir pieejami jūsu pilsētā. Lai tā būtu tumša telpa ar pie sienām piekārtiem lieliem plastmasas zirnekļiem, vannu, kas pildīta asinīm (nepārdzīvojiet – tā ir tikai sarkana akvareļa krāsa), vai ko citu biedējošu, telpa, kur vajag kaut ko atrast, uzminot virkni ar noslēpumu. Cits dāvanas variants – masāža ar čūskām. Dažos masāžas salonos piedāvā šādu pakalpojumu. Procedūras laikā vīrietis un sieviete noguļas uz blakus kušetēm un masāžists uzliek viņiem uz muguras čūskas. Tās lien pa ķermeņiem, masējot tos. Jā, procedūra nav cilvēkiem ar vājiem nerviem, bet jūs taču izvēlaties dāvanu Skorpionam!

Strēlnieks

Strēlnieki ir piedzīvojumu un ceļojumu mīļotāji. Viņiem var uzdāvināt saliekamu instrumentu komplektu (nazītis, pudeļu attaisāmais u.c.), lukturīti (papildinot ar vārdiem “Tu apgaismo manu dzīvi”), tējas komplektu pārgājieniem, ja jūsu Strēlnieks nodarbojas ar tūrismu. Cits dāvanas variants – ekskursija uz planetāriju, astronomisko observatoriju. Strēlniekiem patīk paplašināt savas robežas, izzināt pasauli.

Mežāzis

Mežāži, kā likums, ir praktiski. Tāpēc kā dāvanu viņam varat izvēlēties kādu noderīgu lietu, piemēram, sarkanu maciņu. Tā krāsa apliecinās, cik stipri jūs mīlat savu Mežāzi. Turklāt pēc fenšui sarkanā krāsa piesaista naudu. Variants vīriešiem Mežāžiem – brūns maks. Vai arī uzdāviniet savam iemīļotajam/iemīļotajai krūzīti, uz kuras esat attēloti jūs abi kopā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem patīk pavadīt laiku kompānijā. Uzaiciniet viņu uz biljardu vai pikniku, iepriekš paziņojot jūsu kopīgajiem draugiem par gaidāmo pasākumu. Komunikācija ar draugiem uzlabos jūsu Ūdensvīra omu. Ja jūs labi zīmējat, variet skeču veidā bloknotā uzzīmēt jūsu attiecību vēsturi un parādīt iemīļotajam/iemīļotajai šo bloknotu. Katrs zīmējums atspoguļos kaut kādu notikumu jūsu dzīvē – kā jūs iepazināties, kā kopīgi atpūtāties vai ciemojāties pie draugiem. Jums ir ko atcerēties.

Zivis

Saistītie raksti

Zivis mīl rakties sevī. Bieži vien viņu vidū ir labi psihologi. Pasūtiet Zivīm horoskopu pie astrologa, kas ļaus tām labāk saprast sevi un izgaismos Zivju iekšējo pasauli.

Draugi, lai ko jūsu neizvēlētos, atcerieties, ka galvenais Valentīndienā ir kopā pavadīts laiks un rūpes, kuras jūs dāvājat savai otrajai pusītei.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.