Foto – Instagram.com

Kaķu un maģijas saistību atklāj igauņu ragana Merilina Kerro. Kuras krāsas murrātājs noderētu tev? 0

Kaķi ir vieni no šīs planētas noslēpumainākajiem radījumiem. Mistiskas piekritēji pat uzskata, ka kaķu cilts apmaiņā pret pajumti un ēdienu cilvēkus pasargā no pārdabiskiem spēkiem. Slavenā igauņu ekstrasense un ragana Merilina Kerro savā Instagram profilā atklāj, ka kaķis reti kaut ko dara tāpat vien. Atliek vien rūpīgāk pavērot mājas mīluli, un kļūs skaidrs: lai kuru vietu viņi izvēlētos, lai ko darītu – viss notiek mērķtiecīgi, dažkārt tikai ar viņiem vien zināmu mērķi.

Manevri Baltijas jūrā: Krievija demonstrē savu spēku, jo visu laiku tiek runāts, ka pēc kara Ukrainā Baltijas valstis būs nākamās
Ja krievi palaistu kodolgalviņu, kādu draudu tas nestu Eiropai? Atbild virsnieks
Poikāns par Rinkēviča orientāciju: “Mazi cilvēki runā par cilvēkiem”
Lasīt citas ziņas

Kā, raugoties uz kaķi, atpazīt negatīvās enerģijas klātbūtni

Ja kaķis mājās sajūt ļauno garu klātbūtni, tas ilgi vēro, mēģina noteikt to būtību un ļaunuma spēku.Kaķis mājās var mērķtiecīgi apiet konkrētu vietu vai tieši pretēji – kādai vietai veltīt īpašu uzmanību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kaķis var pēkšņi iešņākties un uzmest kūkumu mīļā saimnieka virzienā, ja saimnieks pats uz mājām atnesis negatīvu enerģiju. Tādā gadījumā noteikti vajadzētu ieiet dušā un izmazgāt drēbes, kā arī pārbaudīt, vai neesi atnesis kādu lietu, kas nepieder tev, vai kādu tev netīkamu dāvanu no cilvēka, kurš varētu vēlēt ļaunu.

Ja kaķis atsakās no ierastā ēdiena un rotaļām, vērts aizdomāties: varbūt mājās ir viesis, kas kaķim nav tīkams, vai jauni priekšmeti, kas mājās nokļuvuši, pateicoties cilvēkiem ar ļaunu aci.

Gadās, ka kaķis pēkšņi aiziet no mājām. Ir gadījumi, kad tādējādi kaķis aiznes sev līdzi negatīvo enerģiju, bet citkārt vienkārši netiek galā ar to, kas ieperinājusies mājās. Ja tā ir noticis un kaķis pats pametis mājas, vajadzētu veikt rūpīgu mājas enerģētisko attīrīšanu.

Arī jaunas mājas kaķis atrod tikai pēc sev vien zināmiem principiem. Ir vērts pievērst uzmanību, kad un kā kaķis nokļuvis ģimenē. Iespējams, kādam no mājiniekiem draudēja briesmas vai mājai bija vajadzīgas pārmaiņas.

Gadās, ka māja no ārējās pasaules ir slēgta. Tas nozīmē, ka mājokļa iemītnieki komunicē ar citiem cilvēkiem, bet viņu sirdis un dvēseles paliek slēgtas. Tad mājās parādās labsirdīgs, komunikabls kaķis, kurš pieprasa nepārtrauktu uzmanību, priecājas par ciemiņiem un kuram tīk skaļas rotaļas.

Ļoti kaķi iegādājas smagu šķiršanos pārdzīvojušas sievietes, jo kaķis precīzi jūt sievietes enerģētiku. Tas var dāvāt mīļumu, bet var arī pēkšņi iekost, ja saimniece aizdomājas par sāpīgo pagātni.

Katrs pats pieņem lēmumu, kā izturēties pret četrkājainajiem draugiem. Tomēr nereti lēmumu iegādāties kaķi vai nē, gulēt ar viņu kopā vai nē, pieņem ne jau pats cilvēks, bet gan viņa murrājošais kompanjons.

Vai gulēt vienā gultā ar kaķi?

Visas pasaules kaislīgie kaķumīļi vienā balsī apgalvo, ka viņi nekad nav tik labi izgulējušies kā kopā ar savu četrkājaino draugu. Kaķi, kā zināms, savus saimniekus spēj dziedināt, jo īpaši, ja guļ uz viņiem (zināms, ka kaķi intuitīvi spēj atrast ķermeņa problemātiskās vietas) vai ir pieglaudušies saimniekam naktī. Dīvainā veidā kaķis rosina atslābināšanos un spēj ieaijāt cilvēku dziļā, ciešā miegā.

Pierādīts, ka skaņu viļņi, ko kaķi izdala murrājot, labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka psiholoģisko un emocionālo stāvokli. Kaķa murrāšana nomierina un efektīvi cīnās ar saimnieku bezmiegu. Psihologi iesaka ar kaķiem darboties tiem, kuri cieš no nervoziem un depresīviem stāvokļiem. Rūpes par kaķi, spēlēšanās un miegs kopā ar to uzlabo garastāvokli, normalizē asinsspiedienu un aktivizē smadzeņu darbību.

Sievietes un kaķa enerģētiskā saderība

Kaķa enerģētika aptver visu teritoriju, ko kaķis uzskata par savu, un visus cilvēkus, kuri šajā teritorijā mīt. Tomēr lielāku ietekmi (gan pozitīvu, gan negatīvu) kaķis var atstāt uz cilvēku, kuram visvairāk pieķēries. Kaķis lieliski jūt savu saimnieku emocionālo stāvokli, un to apmānīt praktiski nav iespējams. Dažkārt kaķi ir spējīgi uz “enerģētisku” atriebību, ja jūt pret sevi vērstu nedraudzīgu attieksmi.

Ūsainais burvis un viņa nokrāsas

Melns kaķis/kaķene

Foto: AFP

Melnie kaķi spēj aizdzīt no mājokļa nevēlamas astrālas būtnes, bloķēt jebkuru negatīvu ietekmi un maģiskus uzbrukumus. Derēs sievietei, kuras apkārtnē ir daudz atkarīgo un slēptu ienaidnieku.

“Attīra” saimnieces smalko enerģētisko lauku, ja uz to periodiski tiek vērstas citu cilvēku negatīvās emocijas, piemēram, skaudība un naids.

Vēl jo vairāk, ja pret saimnieci tiks vērsts kaitējums/nolādējums, tas visdrīzāk atspoguļosies kaķa veselībā. Melnus kaķus ieteicams iegādāties arī cilvēkiem, kuri nodarbojas ar maģiju. Tomēr jāņem vērā, ka melno kaķu astrālajām spējām ir arī savi trūkumi.

Piemēram, atrodoties patogēnās zonās (vietās, kur sakopots liels daudzums negatīvās enerģijas), melnais kaķis (sieviešu dzimtes), darbojas kā “putekļusūcējs”. Un, jo garāka un biezāka kaķa spalva, jo lielāks iegūtais efekts, izņemot persiešu šķirnes kaķus (šīs šķirnes kaķiem visi organisma procesi notiek palēnināti).

Pēc tam kaķim ir vajadzīgs laiks, lai uzņemto enerģiju pārstrādātu pozitīvajā. Tādēļ, ja tev ir labs noskaņojums, melnu kaķi nevajadzētu glaudīt ilgāk nekā minūti. Nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot šī kaķa glaudīšanu, spiest to sev klāt miegā vai atpūtas laikā.

Savukārt uzbudināta, dusmīga vai uz skandāliem tendēta persona kaķi var glaudīt tik ilgi, cik vien vēlas. Melns kaķis radīs nomierinošu efektu, atbrīvojot smalko ķermeni no enerģētiskajiem parazītiem.

Melnu kaķi nav ieteicams iegādāties sievietēm, kurām hroniski neveicas. Ja visu laiku neveicas mīlestībā, melns kaķis tikai pastiprinās šo problēmu. Ja ar personīgo dzīvi viss ir kārtībā un arī karjera veiksmīgi attīstās, nākotnē labvēlīgi apstākļi tikai nostiprināsies.

Baltais dakteris

Foto Facebook

Balta kaķa aura atrod pielietojumu dziedniecībā. Balts kaķis var ārstēt saimnieku gan speciāli, gan netieši, īpaši ginekoloģiskās saslimšanas un labdabīgos audzējus.

Balts kaķis palīdz harmonizēt attiecības ģimenē un ir īpaši piemērots sievietēm, kurām ir mazi bērni. Jāņem vērā, ka jebkurš raibs plankumiņš baltajā kažokā ievērojami samazinās pamatkrāsas ietekmi.

Pelēkais kardināls

Pelēkais kaķis ir naudas kaķis, neaizvietojams biznesa lēdiju un sieviešu uzņēmēju pavadonis. “Pelēkais kardināls” nekad nav pie varas, bet enerģētiski vienmēr atrodas līdzās saimniecei.

Pelēkais uzvalks pievilina naudu un palīdz slēgt līgumus. Dūmakainie un zilo nokrāsu kaķi bauda Merkura – tirdzniecības un starpnieciskās darbības – ietekmi. Šāds kaķis “paslēpj” no konkurentu ļaunās acs, palīdz rast risinājumu sarežģītā situācijā, pielietot dažas viltības, turklāt paliekot nepamanīts.

Svītrainā laime


Ja tic zīmēm, trīskrāsu kaķi nes laimi. Tomēr, neraugoties uz trīs krāsu sajaukumu: melnā, baltā un rudā, viena krāsa tomēr dominē. Tieši šī krāsa būs izšķirošā, lai noteiktu kāda ir kaķa enerģētika. Melnbalti svītrains kaķis ir pārmaiņu simbols. Derēs sievietei, kura kaut ko gribētu mainīt savā dzīvē vai jau ir gatava pārmaiņām. Vajadzētu izvēlēties kaķēnu ar baltu astes galiņu, lai šo pārmaiņu gala rezultāts būtu gaišs, nevis tumšs.

Rudā bestija

Foto-Shutterstock

Vispretrunīgākā aura ir rudajiem kaķiem. Rudi mati vienmēr ir asociējušies ne tikai ar meliem un viltu, bet arī ar seksualitāti. Rudais kaķis darbojas “mīlas burvja” lomā, pastiprina savas saimnieces pievilcību un piesaista viņai mīlestību. Tas derēs arī temperamentīgai sievietei.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
FOTO. “Tagad vairs nekas nesāp…” Lilitas Ozoliņas ģimene atklājusi dažus faktus par leģendārās aktrises pēdējām dzīves dienām
VIDEO. “Mana lielākā kļūda bija to suni paņemt…” Agrita Bindre komentē Mailo skandālu TV šovā
VIDEO. Princis Harijs un Megana Mārkla soctīklos publicē ļoti mīļu video
Gaida, Arnis un Arno – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Manevri Baltijas jūrā: Krievija demonstrē savu spēku, jo visu laiku tiek runāts, ka pēc kara Ukrainā Baltijas valstis būs nākamās
Ja krievi palaistu kodolgalviņu, kādu draudu tas nestu Eiropai? Atbild virsnieks
Poikāns par Rinkēviča orientāciju: “Mazi cilvēki runā par cilvēkiem”
Krievijas diversanti pēc Kahovkas HES uzspridzināšanas izliekoties par evakuētiem civiliedzīvotājiem
VIDEO. “Izsludināts karastāvoklis, cilvēkus aicina evakuēties – Ukrainas armija ienākusi Krievijā!” Izplata šķietamu Putina paziņojumu
Lasīt citas ziņas
Mūžībā devusies leģendārā aktrise Lilita Ozoliņa
Ingrīda, Ardis – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Tava pacietība būs tava galvenā šīs dienas vērtība! Horoskopi 7.jūnijam
FOTO. Sabiedrībā pazīstami cilvēki kuplā skaitā apmeklē Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanu
FOTO. Ar grandiozām ovācijām skatītāji Jelgavā sagaidījuši leģendāro grupu “Zodiaks”
Pēc bezatbildīgās rīcības pret suni Mailo, TV šovs pārtrauc sadarbību ar Agritu Bindri un viņas ģimeni
Lauki Ukrainas dienvidos pēc Kahovkas HES iznīcināšanas nākošgad var kļūt par tuksnesi
LA.LV jautā: Kāda ir Krievijas motivācija Kahovkas HES aizsprosta spridzināšanai?
Vēstniece: Zviedrija cer, ka Viļņas samits būs vēsturisks samits, lai Zviedriju pievienotu NATO
VIDEO. Princis Harijs un Megana Mārkla soctīklos publicē ļoti mīļu video
FOTO. “Tagad vairs nekas nesāp…” Lilitas Ozoliņas ģimene atklājusi dažus faktus par leģendārās aktrises pēdējām dzīves dienām
Kā rīkoties, ja dzīvnieks krīt uz nerviem vai ir apnicis? Kā tikt vaļā no mājdzīvnieka?
Zvejsalnieks: Apziņošanas sistēma un regulārā trauksmes sirēnu pārbaude stipri izskatās pēc formālisma
VIDEO. “Mana lielākā kļūda bija to suni paņemt…” Agrita Bindre komentē Mailo skandālu TV šovā
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
FOTO. “Tagad vairs nekas nesāp…” Lilitas Ozoliņas ģimene atklājusi dažus faktus par leģendārās aktrises pēdējām dzīves dienām
10:32
Starp Jelgavas un Liepājas šosejām uz Rīgas apvedceļa slēdz bīstamos 32 kreisos pagriezienus
10:27