Foto no Madaras privātā arhīva

Kamēr Kivičs un Skulme sēž vannā, Madara iegūst lielisku figūru sporta zālē 0

Vakar, kad visā pasaulē svinēja Visu mīlētāju dienu, Madara un Andris Kiviči būtu svinējuši kāzu septīto gadadienu. Taču nu jau vairāk kā pirms diviem mēnešiem tika paziņots, ka Andris Kivičs attiecības ar Madaru ir pārtraucis un uzsācis kopdzīvi ar sabiedrības dāmu, žurnālisti, mākslinieci un trīs bērnu māti Lieni Skulmi. Turklāt pirms pāris dienām, 9. februārī esot apritējuši tieši trīs mēneši kopš mūziķis Andris Kivičs satika Lieni Skulmi, un aizgāja no savas sievas un bērnu mammas Madaras Kivičas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Šlesers neslēpj pārsteigumu – kādā Jūrmalas klubā viņš saņēmis negaidītu dāvanu ar īpašu uzrakstu 12
Lasīt citas ziņas

Turklāt, tikmēr, kamēr Kivičs un Skulme sociālajos tīklos publicē video tiešraidi, kurā pāris sēž vannā un spriež par saviem nākotnes plāniem, Madara cītīgi darbojas trenažieru zālē un iedvesmo sievietes ievērot aktīvu dzīvesveidu visā Latvijā. 26 gadus vecā Madara ir pāršķīrusi jaunu lappusi savā dzīvē. Viņa nevien sākusi strādāt par auklīti vairākiem divarpus līdz trīs gadu veciem mazuļiem, audzina savas meitas Keitiju un Kimu, un aktīvi nodarbojas ar sportu.

Neilgi pēc attiecību izjukšanas ar Andri, Madara sāka aktīvi nodarboties ar ziemas peldēšanu Daugavā, Lucavsalas pludmalē. Savā Instagram kontā viņa rakstīja: “Ikvienam ir savi iemesli, kādēļ peldēt aukstā ūdenī un ceļš, kā līdz tam nonākt. Es vēlos pierādīt sev, ka to spēju(jo pat vasarās man vienmēr ūdens bijis par aukstu- šī vasara neskaitās). Iesākt nedēļu tik dzestri un atsvaidzinoši, tas brīdis, kad paātrinās elpa un nākot ārā no ūdens, sajūta, ka pāri ķermenim “skrien” elektriskas dzirkstelītes- tā ir īstā sajūta, ka esi dzīvs tieši tagad un te.”

CITI ŠOBRĪD LASA


Tāpat Madara uztur sevi trenažieru zālē, kur priekšroku dod TRX treniņiem.

View this post on Instagram

My gym is my church. ? #TRX #momof2 #beginner #TRXworkout #fitnessmotivation #loveyourself #gym #befit #bestrong ?

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on


Madara savā Instagram kontā regulāri publicē video, kuros demonstrē vingrinājumus, kā strādājot ar TRX lentām un savu ķermeņa svaru, iespējams trenēt dažādas ķermeņa muskuļu grupas.


Viņa arī atklāj, sporta zālē, izpildot vingrinājumus, viņa gūst iekšēju mieru.

View this post on Instagram

Ieslēdz mieru sevī. ? @_reaktors_ #TRX #planking #bestrong #Reaktors #momof2girls

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on


Turklāt, viņa savā Instagram atklāt, ka mīl šos vingrinājumus ar TRX lentām, tas ir it kā viegls, toties efektīvs vingrinājums, ar ko lieliski trenēt, piemēram, kājas un dibenu.

Reklāma
Reklāma

View this post on Instagram

#TRXlovers #fitnessmotivation ? #Reaktors

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on


Turklāt, Madara ar savu fizisko aktivitāšu fotogrāfiju un video dalīšanos sociālajos tīklos, iedvesmojusi arī citas sievietes: “Aizvien biežāk man raksta mammas, meitenes, kurām ieinteresējis TRX un fitness. Es esmu iesākumā, bet reizi pa reizei labprāt padalīšos ar iegūtajām zināšanām un prasmēm, jo arī manas zināšanas bija apaļa 0, kad uzsāku septembrī treniņus un nolēmu, ka beidzot jādomā arī par savu fizisko labsajūtu. Zinu, cik grūti ir iesākt.”


Madara aicina arī citas sievietes darīt visu no sirds un ar mīlestību!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.