Foto: TASS/Scanpix/LETA

Kanāda nosūtīs Ukrainai prettanku ieročus 0

Kanāda nosūtīs Ukrainai prettanku ieročus aizsardzībai pret Krievijas agresiju, pirmdien preses konferencē Otavā paziņoja Kanādas aizsardzības ministre Anita Ananda.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes riskē novecot vientulībā
Zelenskis negarantē drošību Maskavā 9. maija izrādes laikā; “svētku” viesi sāk pamukt 206
Veselam
Diemžēl realitāte… “Paiet kļūst arvien grūtāk. Operācija bija gaidāma jūnija beigās. Atnāk ziņa – kvotas beigušās.”
Lasīt citas ziņas

“Atbildot uz Ukrainas pieprasījumu un saskaņojot ar NATO, mēs sniegsim Ukrainai papildu letālo palīdzību, nosūtot 100 rokas prettanku granātmetējus “Kar Gustav” un 2000 to lādiņus,” sacīja Ananda.

Šie ieroči tiks nosūtīti uz Ukrainu “pēc iespējas ātrāk, tuvākajās dienās”, sacīja ministre.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa piebilda, ka Kanādas neletālā palīdzība Ukrainai, par kuru tika paziņots svētdien, jau ir ceļā uz Eiropu. Otra šādas palīdzības partija ir gaidāma šonedēļ.

Kanāda svētdien paziņoja, ka nosūtīs Ukrainai neletālu militāro aprīkojumu vairāk nekā 25 miljonu Kanādas dolāru (17,6 miljonu eiro) vērtībā. Šajā palīdzības paketē ir nakts redzamības brilles, pretložu vestes, gāzmaskas un kaskas.

SAISTĪTIE RAKSTI