Keita Midltone ar vīru princi Viljamu un Anglijas karaliene Elizabete II Londonas Čelsijas ziedu izstādē.
Keita Midltone ar vīru princi Viljamu un Anglijas karaliene Elizabete II Londonas Čelsijas ziedu izstādē.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Karalienes Elizabetes II īpašās attiecības ar Keitu Midltoni aktualizē jautājumu par Lielbritānijas troņa mantinieku 0

Psiholoģe un žestu valodas eksperte Džūdija Džeimsa medijiem paudusi pārliecību, ka Lielbritānijas karaliene Elizabete II ar īpaši siltām jūtām izturas pret sava mazdēla prinča Viljama sievu Keitu Midltoni. Eksperte norādījusi, ka viņa Keitu uztver kā labu draudzeni.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas
Keita Midltone un Anglijas karaliene Elizabete II Londonas Čelsijas ziedu izstādē.
Foto: AP/ Scanpix/ Leta

Kokteilis.lv jau rakstīja, ka pirms dažām dienām, Londonas Čelsijas ziedu šovā, Keita Midltone nodemonstrēja siltas jūtas pret Lielbritānijas karalieni Elizabeti, noskūpstot viņu uz vaiga, un tādējādi neviļus pārkāpa karaliskās ģimenes protokolu. Savukārt tagad eksperte izanalizējusi Kembridžas hercogienes Keitas Midltones un karalienes Elizabetes neskaitāmas fotogrāfijas un video ierakstus un paziņojusi, ka abu dāmu starpā valda patiešām siltas jūtas.

CITI ŠOBRĪD LASA
Keita Midltone ar vīru princi Viljamu un Anglijas karaliene Elizabete II Londonas Čelsijas ziedu izstādē.
Foto: EPA/ SCANPIX/ LETA

Džūdija akcentējusi, ka karaliene Keitu arī ļoti ciena. Viņa paskaidrojusi – abas dāmas savos žestos, mīmikā un uzvedībā patiesībā ir ļoti līdzīgas viena otrai, kas, visticamāk, arī ir galvenais iemesls, kāpēc viņas tik labi saprotas. Keita it kā neviļus kopā karalienes žestus un izturēšanos. Tā, piemēram, Elizabete II mīl klausīties savā sarunu biedrā, sakrustojot savā priekšā abas rokas. Keita ir sākusi darīt tieši tāpat.

Aizvien aizkulisēs aktuāls ir jautājums par troņmantnieku vai troņmantnieci, ko karaliene Elizabete II izvēlēsies pēc savas došanās atpūtā. Pirmais rindā uz troni ir viņas dēls Čārlzs – prinču Viljama un Harija tēvs, taču likumīgi karaliene par savu troņmantnieku var iecelt jebkuru karaliskās ģimenes locekli. Karaliskās ģimenes eksperti nesen norādīja, ka beidzamās vizītes, kurā karaliene Elizabete II par savu pavadoni bija izvēlējusies tieši Keitu Midltoni, varot liecināt par to, ka viņa viņu gatavo kaut kam svarīgam…

Daži brīži no Londonas Čelsijas ziedu šovu, kurā piedalās gan karaliene Elizabete II, gan Kembridžas hercogs un hercogiene – princis Viljams ar sievu Keitu Midltoni:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.