Karikatūras

Ēriks Ošs. Nesmēķēt 100 metrus no vēlētāja

Saeima pagājšnedēļ otrajā lasījumā skatīja likumprojektu “Grozījumi Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā” un atbalstīja aizliegumu laist tirgū elektronisko smēķēšanas ierīču šķidrumus un tabakas aizstājējproduktus, kas satur aromatizētājus. Likuma grozījumos bija iekļauts arī priekšlikums liegt smēķēt parlamenta namā, būtībā lemjot par Saeimas smēķētavas likvidāciju, un vairākums nobalsoja par. Par šo priekšlikumu, ko bija iesniedzis deputāts Armands Krauze, raisījās spraigas debates.

Mājas
Zagļi mēdz atstāt slepenas zīmes pirms ielaušanās: lūk, kā saprast, ka jūsu mājokli novēro garnadži
Kokteilis
Astrologi nosauc jūnija lielākos veiksminiekus – viņiem nebūs jāuztraucas ne par naudas trūkumu, nedz arī mīlestības likstām
“Tās būs beigas.” ASV armijas veterāns ieskicē, kas notiktu, ja Baltkrievija iesaistītos karā pret Ukrainu 86
Lasīt citas ziņas

Deputāts Ingmārs Līdaka sacīja, ka atbalstot smēķēšanas ierobežojumus, tomēr, viņaprāt, Saeimā būtu saglabājama smēķētava. “Es smēķēju jau 40 gadus, un es ļoti labprāt to nedarītu. Bet šis lēmums nekādā veidā nepiespiedīs mani atmest šo savu slimību. Un situācija būs kāda – es un droši vien vēl diezgan daudzi kolēģi arī lietus laikā, arī ziemā, iesim ārā tepat blakus Saeimai vārtrūmē un pīpēsim. Ies garām tūristi, brīnīsies, ies garām mamma ar Jānīti. Jānītis raustīs mammu aiz stērbeles un teiks: “Mammu, redzi, deputāti pīpē, bet tu man saltiņu atņēmi!” [..] Jūs, protams, likvidēsiet Saeimas pīpētavu, un būs tā, kā es nupat situāciju raksturoju. Bet, manuprāt,labāk gan būtu pīpēt tur, kur cilvēki mazāk to redz,” debatēs teica I. Līdaka.

RAKSTA REDAKTORS
Tuvojas vasaras nometņu sezona – kā vecākiem pārliecināties, ka izvēlētā nometne būs bērnam droša?
Trauksme vienā no Eiropas lielākajām lidostām: iespējamu dronu dēļ tika apturēti lidojumi
TV24
“Kādreiz uzrakstīšu grāmatu, kā ražo politiskās desas!” Kulbergs neilgi pirms balsojuma sniedzis pavisam cilvēcīgu interviju
Kokteilis
Cilvēki bez sirdsapziņas! 3 zodiaka zīmes, kuru pārstāvji visbiežāk nodod un sāpina citus
RAKSTA REDAKTORS
“Man mājās ir mazs bērns…” Katrīna neizpratnē par priekšnieces rīcību – vai darba devējs drīkst piespiest strādāt virsstundas?
VIDEO. Pavisam tuvu Latvijas pierobežai Lietuvas pilsētā iemaldījies lācis
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, vai esi ticis vaļā no padomju laiku domāšanas
Krimināls
“Nogalināšu tavu mammu” – vīrietis biedējis ne tikai bijušo dzīvesbiedri, bet arī viņas dēlu
Kokteilis
Horoskopi 31 maijam. Ja gribi panākt pārmaiņas, jāsāk darīt jau tagad
Pat “vieglākais” maršruts var kļūt liktenīgs: ko slēpj Denali virsotne, kas prasīja trīs Latvijas alpīnistu dzīvības?
RAKSTA REDAKTORS
“Kaut kur starp kalna apakšu un virsotni ir atbilde…” emocionāls stāsts par vienu no Aļaskas kalnos mirušajām latvietēm – Viju
TV24
Rajevskis par Kulberga tempu valdības veidošanā: tas ir sprinta ātrums, bet rodas jautājums – kāpēc viss notiek tik ātri?
Ukraina trāpa pa vienu no svarīgākajiem Krievijas piegāžu ceļiem – Krimā jau veidojas rindas pēc degvielas
Veselam
Atkal sāp ceļgali? 9 pārtikas produkti, kas palīdz mazināt locītavu sāpes