Karikatūras

Ēriks Ošs. Nesmēķēt 100 metrus no vēlētāja

Saeima pagājšnedēļ otrajā lasījumā skatīja likumprojektu “Grozījumi Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā” un atbalstīja aizliegumu laist tirgū elektronisko smēķēšanas ierīču šķidrumus un tabakas aizstājējproduktus, kas satur aromatizētājus. Likuma grozījumos bija iekļauts arī priekšlikums liegt smēķēt parlamenta namā, būtībā lemjot par Saeimas smēķētavas likvidāciju, un vairākums nobalsoja par. Par šo priekšlikumu, ko bija iesniedzis deputāts Armands Krauze, raisījās spraigas debates.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Deputāts Ingmārs Līdaka sacīja, ka atbalstot smēķēšanas ierobežojumus, tomēr, viņaprāt, Saeimā būtu saglabājama smēķētava. “Es smēķēju jau 40 gadus, un es ļoti labprāt to nedarītu. Bet šis lēmums nekādā veidā nepiespiedīs mani atmest šo savu slimību. Un situācija būs kāda – es un droši vien vēl diezgan daudzi kolēģi arī lietus laikā, arī ziemā, iesim ārā tepat blakus Saeimai vārtrūmē un pīpēsim. Ies garām tūristi, brīnīsies, ies garām mamma ar Jānīti. Jānītis raustīs mammu aiz stērbeles un teiks: “Mammu, redzi, deputāti pīpē, bet tu man saltiņu atņēmi!” [..] Jūs, protams, likvidēsiet Saeimas pīpētavu, un būs tā, kā es nupat situāciju raksturoju. Bet, manuprāt,labāk gan būtu pīpēt tur, kur cilvēki mazāk to redz,” debatēs teica I. Līdaka.

Baidena pārvēlēšanas kampaņa saskaras ar finansiālām grūtībām – daudzi atbalstītāji ir mainījuši viedokli un neesot gatavi tērēt vairs ne centa
TESTS. Naudas maks vai pavārs? Noskaidro, kā tevi uztver tavi ģimenes locekļi!
Veselam
Kāpēc paaugstināta asinsspiediena gadījumā ārsti uzreiz “sēdina” uz zālēm? Skaidro profesors
TV24
Guntars Račs komentē atteikumu mūziķei piedalīties populārā dziesmu aptaujas konkursā: “Viņiem vairāk interesē šovs…”