Karikatūras

Ēriks Ošs. Tagad gan streikosim!

Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas (LIVA) prezidents un Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns vakar intervijā TV3 izteica pieļāvumu, ka rudenī solītajā Latvijas pedagogu streikā iesaistīsies ne visas skolas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nepalaid garām šo datumu! Katras zodiaka zīmes veiksmīgākā diena decembrī
Ārkārtas situācija Krievijas Bruņoto spēku 69. divīzijā: karavīrs, atgriežoties no gūsta, nošāvis savus biedrus
Kokteilis
Kamēr Auns jau rīkojas, Vēzis vēl tikai domā… Nosaukti zodiaka zīmju pāri, kuri nekad nespēs sastrādāties
Lasīt citas ziņas

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) 17. augustā vēl lemšot par streika laiku un formu. Pēc tam plānots sasaukt arī LIVA sanāksmi, lai lemtu, kā reaģēt uz LIZDA pieteikto streiku.

Izglītības un zinātnes ministrija informē, ka ministre Anita Muižniece tikusies ar Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas pārstāvjiem, un citstarp arī lai apspriestu ministres ierosinājumu samazināt vasaras brīvlaika ilgumu.

Ārkārtas situācija Krievijas Bruņoto spēku 69. divīzijā: karavīrs, atgriežoties no gūsta, nošāvis savus biedrus
10 lietas, kas bez žēlastības jāizmet no mājas līdz Jaunajam gadam. Vismaz viena no tām ir teju katram
TV24
“Krievu jau bija pārāk daudz…” Slaidiņš atklāj, kuru pilsētu Ukraina ir zaudējusi
TV24
“Karš nebeigsies ar vienas vai otras puses pilnīgu kapitulāciju, bet…” Vēsturnieks atklāj, kā beigsies šaušalīgais karš Ukrainā
Noticis tas, ko daudzi jau paredzēja: mazie veikali spiesti saīsināt darba laiku
Stiprs vējš, slideni ceļi un ledus lietus – piektdiena nāk ar brīdinājumiem
Lietuvā ballīte beidzas ar diviem sitieniem pa galvu: jauniešu pasākums pārtop traģēdijā
Kokteilis
Šodien vārda dienu svin Rita, Vita un Olita, bet uzvārda dienu – Gavrilovi, Škapari, Vasiļjevi un Mārtinsoni
“17 gados kaut ko tādu pieredzēt, tas ir briesmīgi…” Viens no cietušajiem gatavs runāt un atklāj, kas patiesībā notika avārijā Saldus novadā
Dārzs
Nesavainojiet koka mizu! Praktiski ieteikumi, kā tikt vaļā no ķērpjiem uz ābelēm