Karikatūras

Gatis Šļūka. Pandēmijas laika aprīkojums

Manikīra un pedikīra meistari pirmdien, 23. novembrī, Rīgā piketā pie Saeimas ēkas pieprasīs atļauju atsākt darbu, kas aizliegts ārkārtējās situācijas laikā. Skaistumkopšanas nozares pārstāvji vēloties pierādīt, ka var nodrošināt drošu vidi klientam un meistaram manikīra un pedikīra procedūras laikā. “Lai to nodrošinātu, mums ir viss nepieciešamais – sejas maskas, cimdi, atdalošie ekrāni, pietiekamā platība, kā arī visu instrumentu un virsmu dezinfekcija. Lūgsim atļaut mums atsākt darbu, izpildot un ievērojot visus drošības pasākumus,” teic piketa organizatore Anastasija Rozonova.

Melnajos piparos konstatētas pesticīdu atliekas – PVD rīkojas nekavējoties
Dārzs
Ko nevajadzētu stādīt blakus tomātiem: daudzi gadiem ilgi pieļauj šo kļūdu
VIDEO. Atstāja automašīnu grāvī un pameta notikuma vietu: spraigi notikumi uz A9 šosejas pie Lielupes
Kokteilis
“Tik garšīgs, ka pērkam atkārtoti!” Pirmie pircēji jau novērtējuši Elīnas Didrihsones jauno produktu
Kokteilis
Ar viņiem labāk nestrīdēties! 3 zodiaka zīmes, kuras debatēs tevi “noplosīs beigtu” vienā acumirklī
Pasažieru ievērībai! Vairākos Kurzemes autobusu maršrutos gaidāmas izmaiņas
Kremlis varētu gatavot jaunu provokāciju: uzmanības centrā nonākušas Baltijas valstis un Polija
Kas notiks ar “Goru”? Kultūras ministrs pēc tikšanās pauž optimismu
TESTS. Tā ir vai tā nav? Pārbaudi, vai esi īsts patriots un atšķir patiesību no meliem, ja runa ir par Latviju
Veselam
Ērces vairāk aktivizējas noteiktos diennakts laikos: kad risks ir visaugstākais?