Karikatūras

Gatis Šļūka. Pieprasām iekļaut arī šos sporta veidus!

Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) rekomendē ļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistiem atgriezties sacensību apritē kā neitrāliem atlētiem, otrdien paziņoja SOK prezidents Tomass Bahs. Šīs rekomendācijas neattiecoties uz sportistu dalību tuvākajās divās olimpiskajās spēlēs, un lēmumu šajā jautājumā SOK pagaidām nav pieņēmusi.

Kokteilis
Beidzot varēs uzelpot! Šīm piecām zodiaka zīmēm saspringtais periods tuvojas beigām
Veselam
Tikai viena tējkarote šīs sastāvdaļas pie rīta kafijas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot smadzeņu darbību
Kas to būtu domājis? Aivis Ceriņš publiski paziņo, kāpēc aizgāja no darba televīzijā 8
Lasīt citas ziņas

Krievijas Olimpiskās komitejas prezidents Staņi­slavs Pozdņakovs otrdien paziņoja, ka “Krievijas Olimpiskajai komitejai ir nepieņemamas” SOK rekomendācijas. Pozdņakovs SOK ieteikumus nosaucis par “cilvēktiesību pārkāpumu” un “diskrimināciju”.

SOK iespējamos nodomus atļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistiem piedalīties 2024. gada Parīzes olimpiskajās spēlēs kritizē daudzi, piemēram, Ukrainas boksa zvaigzne Vladimirs Kļičko iepriekš sociālajos tīklos publicētajā Baham veltītajā uzrunā teicis: “Šobrīd krievi ir olimpiskie čempioni noziegumos pret civiliedzīvotājiem. Viņiem [krieviem] ir zelta medaļa bērnu deportācijā un sieviešu izvarošanā. Jūs nevarat savu olimpisko emblēmu uzlikt šiem noziegumiem, jo tad būsiet šī riebīgā kara līdzvaininieks. Nedariet to, citādi būsiet olimpiskā gara nodevējs.”

TV24
Lielās tanku kolonnas vairs neredzēsiet – Slaidiņš atklāj, kas tagad nosaka kauju iznākumu Ukrainā
TESTS. Dabas draugu eksāmens: vai spēsi no diviem attēliem salikt viena auga nosaukumu?
RAKSTA REDAKTORS
“Pamanu, ka skolēni lieto nomierinošus medikamentus” – skolas psiholoģe piefiksējusi satraucošu tendenci. Cik tālu iesim?
Jā, viņi gatavojas karam! Izskan nepārprotams paziņojums par Latvijas kaimiņvalsts plāniem
Kas to būtu domājis? Aivis Ceriņš publiski paziņo, kāpēc aizgāja no darba televīzijā
Andris Kulbergs savā uzrunā sabiedrībai nosauc iespējamos jaunās koalīcijas partnerus un nostāda darba mērķus
“Eirovīzijas” vadība pieļauj, ka Krievija varētu atkal piedalīties konkursā ar vienu noteikumu, kam nav sakara ar karu Ukrainā
“Izskatās pēc tukša numura!” Tauta spriež par Kulberga piemērotību Ministru prezidenta amatam
“Episka elle!” Pasažieris norāda uz lielām neērtībām starppilsētu autobusos – ērtāk ir pat “Ryanair”
It kā uzņēma atplestām rokām, bet patiesībā izspēlēja dažādus trikus: kā Ķīna vizītes laikā pazemoja Trampu
TV24
Reālas sarunas vai eskalācija: izšķirošais jautājums ir Putina rokās
Ir jānotiek brīnumam, lai Kulbergs varētu izveidot valdību! Politoloģe norāda uz partiju egoistiskumu kā šķērsli jaunai varai
TV24
Slaidiņš par Ukrainas triecieniem Krievijas apgādes līnijām: “Tie ir sīki kodieniņi, bet drīz droni var kļūt par ikdienu!”
Veselam
Brīvība vai risks veselībai? Ko par krūštura nevalkāšanu patiesībā saka ortopēdi