Karikatūras

Tagad gan izslēgs!

Autors: Gatis Šļūka

Kontinentālā hokeja līga nolēmusi sodīt Rīgas “Dinamo” par priekšnesumu pirms spēles 17. novembrī, kurā dejotāji uz ledus izveidoja dažādus ornamentus, arī ugunszīmi. “Dinamo” piespriesta soda nauda viens miljons rubļu (15,8 tūkstošu latu). “Jebkādu iztēles līdzekļu izmantošana nacistisko zīmju un simbolu, kā arī tiem līdzīgu simbolu demonstrācijai no KHL klubu un to līdzjutēju puses ir nepieņemama,” teikts paziņojumā KHL mājaslapā. “Rīgas “Dinamo” tiek brīd nāts, ka par tamlīdzīgu pārkāpumu atkārtošanu nākotnē varot tikt izslēgts no KHL dalībnieku loka.

Tramps atkal draud Eiropai: ko šoreiz viņš izdomājis?
VIDEO. Tēvs ar divām meitām iegāja sieviešu tualetē un saniknoja garāmgājēju – saceltais skandāls viņam dārgi maksā
NATO brīdina un atklāj, kas ir Baltijas reģiona tiešākais drauds
VIDEO. “Tā ir viņu māja tagad!” Lāču mamma ar pieciem mazuļiem nekautrīgi ieņem terasi un ālējas pa šūpuļtīkliem
TV24
Mārtiņš Staķis: Putins dzīvo savā burbulī, bet Eiropai trūkst skaidras stratēģijas Ukrainas uzvarai
Brīdina par ļoti stipru karstumu Latvijā: tuvākajās dienās gaiss sakarsīs līdz pat +35 grādiem
TV24
Sabiedrība tika maldināta! Eksperte asi kritizē līdzšinējo pieeju aizsardzībai
Miris bijušais Valmieras un Dailes teātra aktieris Vērdiņš
Kokteilis
“Varbūt kāds piķis sanāk!” Magone šķūnī atrod negaidītas lietas, draudzenes pārsteigtas
RAKSTA REDAKTORS
“Zāle pilna ar maziem bērniem!” Mārtiņš neizpratnē par kārtību PMLP filiālē