Karikatūras

Viņi mani tikai slauc un slauc!

Lielu satraukumu lauksaimniekos radījis Zemkopības ministrijas paziņojums par negaidīti labu piena kvotas izpildi, kas nākamajā gadā var izvērsties ar lielu soda naudas maksāšanu Eiropas Savienībai. Izrādās, Latvija šogad pienu slauc vairāk, nekā gaidīts.

Reklāma
Reklāma
Zelenskis: “Nav jēgas paildzināt nogalināšanu. Mēs gaidām pilnīgu un noturīgu uguns pārtraukšanu”
TV24
Kulbergs: Valdības restarta plānā nav neviena vārda par “Rail Baltica”
Kokteilis
FOTO. Tuvojas ceriņu laiks! Esi uzmanīgs – neatnes ar tiem mājās nabadzību un raizes
“Ir pamats domāt, ka ķermenis vēl nav aizskalots” – Daugavā pazudušā Jāņa meklēšana turpinās, ģimene “ķeras pie katra salmiņa”
Kokteilis
Šodien vārda dienu svin Valija, Ināra, Ina un Inārs, bet uzvārda dienu – Pušpuri, Popovi, Druvas un Saukas.
Miljoni budžetā, bet veikti tikai daži pētījumi: Klimata un enerģētikas ministrija kritizēta par neefektīvu līdzekļu izmantošanu
Gaidāma siltākā diena kopš maija sākuma – laika prognoze pirmdienai
Tramps: Zelenskim nekavējoties jāpiekrīt Putina sarunu ierosinājumam
VIDEO. “Lūdzu, aizveriet logu!” Kazahstānā drons neļauj iedzīvotājiem no sava dzīvokļa vērot militāro parādi
TV24
Slaidiņš par savervētajiem ārvalstniekiem armijā: “Krievijai nav nekādas atbildības par šitādiem zēniem – pilnīgi var aizlaist pa skuju taku bez sirdsapaziņas pārmetumiem…”