Mārtiņš Karsums

Karsumam teicama atgriešanās pēc traumas 0

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums piektdien guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli savā pirmajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē divarpus nedēļu laikā, kaldinādams viņa un Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Maskavas “Spartak” komandas uzvaru.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā “Spartak” viesos ar 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) pārspēja Čeļabinskas “Traktor”, svinot piekto uzvaru pēc kārtas.

Karsums, kurš nebija spēlējis kopš 9.decembra, mača 11.minūtē ar piespēli palīdzēja panākt 1:1, bet trīsarpus minūtes pirms otrā perioda beigām viņš izvirzīja “Spartak” vadībā ar 3:2, tādējādi gūdams uzvaras vārtus.

Karsums bija precīzs, metot no nūjas neērtās puses.

Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 15 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, bloķēja trīs raidījumus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja divos no četriem iemetieniem. Daugaviņš nospēlētajās 20 minūtēs un 40 sekundēs pa vārtiem meta divas reizes un uzvarēja visos trīs iemetienos.

Karsums šosezon 33 spēlēs guvis desmit vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles, bet Daugaviņam 38 dueļos ir astoņi vārti un 16 rezultatīvas piespēles.

Gada nogale Karsumam nav bijusi no tām labākajām, jo kopš novembra viņš aizvadījis vien astoņas KHL spēles, taču gada pirmspēdējā mēneša (novembra) sākumā palīdzēja Latvijas izlasei pārbaudes turnīrā Liepājā. KHL čempionātā viņš iepriekšējo reizi vārtus guva 29.oktobrī.

Tikmēr Miks Indrašis vēl joprojām nav atgriezies laukumā, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” viesos ar 4:3 (2:0, 0:2, 1:1, 1:0) papildlaikā uzveica Nursultanas “Baris”. Indrašis, kuram pirms trim nedēļām salauza degunu, nebija pieteikts šai spēlei.

Maskavas “Dinamo” ar 55 punktiem 42 spēlēs ir trešā Rietumu konferencē, kur “Spartak” ar 53 punktiem 41 cīņā ieņem ceturto vietu.