Foto-Shutterstock

Katram cilvēkam – trīs eņģeļi. Kāds ir to uzdevums un vēstījumi? 22

Maija Kadiķe, Eņģeļu praktiķe un terapeite, sarunājas ar Eņģeļiem, saņem no viņiem vēstījumus, velta lūgšanas un māca arī citiem atjaunot ar tiem kontaktu. Maija to uzskata par veidu, kā Dievs ar viņu sadarbojas, un vārdu eņģelis izjūt un raksta ar lielo burtu. Šajā rakstā to respektējam.

Reklāma
Reklāma

Eņģeļi – tiešā saikne ar Dievu

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Cilvēki tos attēlo dažādos veidos, krāsās, ar spārniem un spārniņiem, oreoliem – vieglāk izprast to, ko spējam vizualizēt. Bet – kādi ir viņu uzdevumi cilvēka dzīvē? Eņģeļu terapeite Maija skaidro, ka Eņģeļi – tā ir enerģija, tiešā saikne ar Dievu, kas katram cilvēkam dota, lai varētu būt dievišķā Gaismā. Sargeņģelis parāda to, kādi esam garīgajā pasaulē. Ja Sargeņģeļa enerģiju atpazīstam un sākam ar to sadarboties, Dievam ir lielāka iespēja mūs uzrunāt.

Kā tad notiek šī dievišķā vadība? Maija stāsta, ka Sargeņģelis ar mums sazinās caur tā sauktajām gaišajām maņām – gaišredzību, gaišdzirdību, gaišjūtību, gaišzinību. Šīs maņas var būt atšķirīgi attīstītas – kāds vairāk sajūt, cits vienkārši zina un it kā pa tiešo saņem informāciju, vēl kāds ir redzīgāks, cits – dzirdīgāks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jūtīgos Eņģeļi vada vairāk caur sajūtām. Tomēr gaišredzība nav tikai tas, ka sākam redzēt smalko pasauli sev apkārt, bet ka esam atvērti visam, kas ar mums notiek. Dievam viss ir pareizi – tas ir radošs process, katrs pats atrod visharmoniskāko veidu, kā sazināties ar savu Sargeņģeli.

Katram ir kāds dzīves uzdevums, Eņģeļiem ir viņējais – būt ciešā kontaktā ar cilvēku, vadīt viņu pa dvēseles ceļu. Tiem ir arī hierarhija – uzdevumu izpildījušie Eņģeļi var doties uz nākamo attīstības posmu.

Tātad arī Eņģeļiem mijiedarbība ar cilvēku ir ļoti svarīga, akcentē Maija. “Cilvēks ir radoša būtne, nākusi, lai radītu savu dzīvi. Arī Eņģelis ir radošs – viņam visu laiku jāizdomā, kā mūs vadīt, kā mums raidīt signālus,” viņa stāsta. “Protams, ja mēs šīs norādes neuztveram, viņi paliek bezdarbniekos, taču, kad atsākam ar Eņģeļiem sadarboties, viņi ir ļoti pateicīgi un laimīgi, jo var beidzot sākt pildīt savu uzdevumu šeit uz Zemes – rūpēties, vadīt un aizsargāt savu aizbilstamo cilvēku.

Nav tā, ka Eņģelis vienmēr nopietns sēž un vēro, ko mēs darām pareizi, ko – nepareizi. Patiesībā Sargeņģeļa noskaņojums ir atkarīgs no mūsu enerģētikas, un viņa vizuālais tēls un izpausmes ļoti precīzi atspoguļo cilvēku, kuram Eņģelis piesaistīts.


SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.