Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 25
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7

Latvijas kausu basketbolā nosargāja “VEF Rīga”, vakar finālā Liepājā pilnā olimpiskā centra hallē ar 87:66 pārspējot “Liepāju”.

Rīdzinieki otrajā ceturtdaļā panāca 16 punktu pārsvaru, bet mājinieki ar mazo sastāvu, sākot trāpīt no tālienes, atgriezās spēlē. Ejot pārtraukumā, 40:35 “VEF” labā. Ar iespaidīgu “danku”, kas pārvērtās 2+1 gājienā, kā arī vairākiem tālmetieniem trešajā ceturtdaļā spēles gaitu pretējā virzienā atkal pagrieza Kristers Zoriks, kurš ar 18 punktiem bija mača vērtīgākais spēlētājs. Anrijam Miškam 15 punkti, bet Māris Gulbis, realizējot četrus no sešiem tālmetieniem, sakrāja 14. Zaudētājiem 13 punkti Roberta Freimaņa kontā. Izraēlas kausu ar Jeruzalemes “Hapoel” ieguva Mareks Mejeris, finālā 67:61 pret Telavivas “Maccabi”. Šodien gatavošanos pēdējiem diviem Pasaules kausa kvalifikācijas mačiem sāks Latvijas izlase.