Kautrīgā rīta kafija ar prezidentu… aiz muguras 0

Bija pirmdienas rīts. Tajā dienā man bija jāstrādā tikai vakarā, tāpēc no rīta aizbraucu uz Rīgu darīšanās. Laiks atļāva pabrokastot un izdzert rīta kafiju kādā populārā Valdemāra ielas maiznīcā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Lasīt citas ziņas

Tā nu es tur sēdēju, dzēru savu kapučīno un, kā jau tas mūsdienās ierasts, uzņēmu bildi ar kafiju, bet nevis, lai publicētu to sociālajos tīklos, bet lai nosūtītu to draugam (mēs mēdzam dienas laikā dalīties ar saviem notikumiem, sūtot viens otram whatsappā pazūdošās bildes jeb bildes, kuras var tikai vienreiz atvērt).

Kad biju nofotografējusi savu rīta kafiju, kā zibens no skaidrām debesīm nāca apjausma, ka pie kases savu rīta dzērienu un kruasānu pasūta neviens cits kā Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Man uzreiz iztaisnojās mugura!

CITI ŠOBRĪD LASA

Fakts, ka esmu dažu soļu attālumā no prezidenta mani ļoti sajūsmināja. Vēl lielāka bija sajūsma, kad prezidents apsēdās pie galdiņa, kas bija tieši man aiz muguras.

Viņš tur bija tikai pāris minūtes, bet es visu to laiku kautrīgi malkoju savu rīta kafiju, joprojām ar taisnu muguru, un cīnījos savā galvā ar domu – uzrunāt, neuzrunāt, palūgt kopīgu fotogrāfiju vai nē… Jo, kad vēl man būs tāda iespēja… Bet varbūt šis ir prezidenta vienīgais brīvais brīdis visas dienas garumā? Neiešu jau nu traucēt!

Prezidents izdzēra savu apelsīna sulu, apēda savu kruasānu un aizgāja. Es ar savu kruasānu un kapučīno paliku bez bildes ar prezidentu un domām – cik nepieklājīgi gan būtu patraucēt prezidentu brokastu laikā?!

Bildi ar prezidentu vēlējos dažādu iemeslu dēļ, bet viens no galvenajiem – izjūtu lielu cieņu pret cilvēku, kurš spēj, darot tik atbildīgu, nozīmīgu darbu, saglabāt cilvēcību. Manās acīs cilvēcībai ir milzu vērtība.

Intereses pēc apvaicājos Latvijas Valsts prezidenta kancelejai, vai un kādi īpaši noteikumi jāievēro Latvijas Valsts prezidentam komunikācijā ar sabiedrību?

Kā pastāstīja Mārtiņš Drēģeris, Valsts prezidenta padomnieks komunikācijas jautājumos: “Prezidenta komunikācija ir balstīta vispārpieņemtās uzvedības normās un cieņpilnā attieksmē pret ikvienu sabiedrības pārstāvi. Ja tas ir iespējams, Valsts prezidents neatsaka lūgumam kopīgi nofotogrāfēties.”

Paldies, nākamreiz, dzerot rīta kafiju ar prezidentu aiz muguras – zināšu!

LA.LV Aptauja

Vai jūs vēlētos nofotografēties kopā ar Latvijas Valsts prezidentu?

SAISTĪTIE RAKSTI