VIDEO. Gaviles, ovācijas un aplausi: iemūžināts sirsnīgs brīdis, kā Druvas vidusskolā tiek sagaidīts Edgars Rinkēvičs 49

22. martā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēja Saldus novadu, tostarp Druvas vidusskolu, atsaucoties vietējo jauniešu aicinājumam vietnē Instagram. Druvas vidusskolas “TikTok” kontā publicētajā video redzams un dzirdams, cik sirsnīgi un ar kādām ovācijām prezidents tika sagaidīts.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
Lasīt citas ziņas

Kā dzirdams video, Latvijas prezidents tiek sagaidīts, fonā skanot Renāra Zeltiņa un grupas “OLAS” dziesmai “#Prezidents”. Brīdī, kad Edgars Rinkēvičs izkāpj no auto, skolēni applaudē un gavilē. Skolēni pasniedz viņam dāvanu un saka: “Paldies, ka atbraucāt!” Prezidents ierosina uzņemt kopīgu foto.

“Mēs jūs ļoti gaidījām,” viņam tiek pavēstīts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Darba vizītes laikā Valsts prezidents tikās ar Saldus novada domes vadību un Saldus novada uzņēmējiem, kā arī klātienē apskatīja vairākus uzņēmumus un Saldus mājražotāju vakara tirgu. Tāpat Valsts prezidents apmeklēja pulkveža Oskara Kalpaka muzeju un piemiņas vietu “Airītes”, vēsta Valsts prezidenta kanceleja.

Vairāk par uzņēmējdarbības aktualitātēm, izaicinājumiem un attīstības iespējām Saldus novadā Valsts prezidents uzzināja tiekoties ar dažādu nozaru uzņēmējiem kopīgā sarunā Saldus “KOPtelpā”, gan klātienē apskatot vietējā un ārzemju kapitāla uzņēmumus:  saldējuma ražošanas uzņēmumu SIA “Tērvete Food”, reklāmas, reprezentācijas materiālu un iepakojuma ražošanas uzņēmumu SIA “Karlsberg”. Tāpat E. Rinkēvičs apmeklēja būvmateriālu ražošanas uzņēmumu SIA “Schwenk Latvija”, kas uzsācis sadarbību ar enerģētikas uzņēmumu “AJ Power” un pagājušajā gadā izveidojis Kurzemē lielāko industriālo saules parku. Valsts prezidents E. Rinkēvičs arī devās uz Saldus mājražotāju vakara tirgu.

Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča vizīte Ukrainā

“Saldū ir salīdzinoši daudz konkurētspējīgu un eksportspējīgu uzņēmumu. Vairākus no tiem šodien apmeklēju. Tāpat tikos ar vairākiem uzņēmējiem kopīgā sarunā, kur uzklausīju viņu viedokli par birokrātijas mazināšanas un uzņēmējdarbības veicināšanas iespējām reģionos. Šeit darbojas ambīciju pilni gan lielie, gan mazie uzņēmumi, kuriem rūp Latvijas labklājība,” darba vizītes laikā teica Valsts prezidents E. Rinkēvičs.

Saldus novada apmeklējuma laikā Valsts prezidents apmeklēja arī pirmā Latvijas armijas virspavēlnieka pulkveža Oskara Kalpaka muzeju un piemiņas vietu “Airītes”, kur nolika ziedus pie O. Kalpaka piemiņas vietas un iepazinās ar muzeja ekspozīciju, tai skaitā 2023. gadā atklāto brīvdabas ekspozīciju “Kaujas priekšpostenis”.

Zinību dienas svētki Rīgas skolās kopā ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.