Foto – AFP

Ķīlnieku krīze Vācijā beidzas traģiski 0

Pievieno LA.LV

Ķīlnieku krīze Karlsrūē beigusies traģiski – nogalināti visi četri gūstā saņemtie cilvēki, apstiprināja Vācijas policija.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Miris arī ķīlnieku sagrābējs, kurš kopā ar gūstekņiem bija iebarikādējies kādā dzīvoklī. Starp ķīlniekiem bija arī tiesu izpildītājs, kurš bija ieradies, lai izliktu vīrieti no mājokļa. Policija iebruka aizbarikādētajā dzīvoklī, jo no tā izplatījās deguma smaka. Dzīvoklī likumsargi atrada nogalināto cilvēku mirstīgās atliekas.

Ēkas iedzīvotāji par aizdomīgajiem notikumiem policiju brīdināja trešdien ap plkst.9 (plkst.10 no rīta), kad no kāda mājokļa atskanēja šāvienu trokšņi. Pēc policijas iepriekš sniegtās informācijas, gūstā bija saņemti četri cilvēki – tiesu izpildītājs, jaunais mājokļa īpašnieks, atslēdznieks un vēl kāds cilvēks. Notikuma vieta ir norobežota, un tur strādā policijas īpašo spēku vienība.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.