“Kings” ar uzvaru sāk Stenlija kausa finālu, plus VIDEO 0

Stenlija kausa izcīņas pirmajā finālspēlē Losandželosas “Kings” trešdien izbraukumā papildlaikā ar 2:1 pārspēja Ņūdžersijas “Devils”.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Ar ko Lukašenko uzjautrinājis Slaidiņu: “Tur veči stūma ezi ārā ar visām adatām!” 12
“Mums nav kur iet! Noslēgšot gāzi un ūdeni!” Ogrē daudzīvokļu ēku atzīst par bīstamu un iedzīvotājiem nekavējoties liek pamest mājas 150

Pirmā pagarinājuma devītajā minūtē uzvaras vārtus Losandželosas klubam iemeta Anže Kopitars.

Pirmajā periodā viņus vadībā izvirzīja Kolins Freizers, bet “Devils” neizšķirtu panāca otrās trešdaļas beigās pēc precīza Antona Volčenkova metiena.

Cīņa rit līdz četrām uzvarām. Arī nākamā spēle sestdien risināsies Ņūdžersijā.

“Kings” šosezon uzvarējusi visās deviņās Stenlija kausa izcīņas izbraukuma spēlēs.

{source}><param name=”flashVars” value=”catid=35&id=179792&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/” /><embed name=”embed” pluginspage=”http://www.adobe.com/go/getflashplayer” src=”http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter/embed.swf” type=”application/x-shockwave-flash” width=”640″ height=”383″ quality=”high” allowFullScreen=”true” allowScriptAccess=”always” flashVars=”catid=35&id=179792&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/”></embed></object>