Kokteilis
Apbrīno

Kivičs aicina būt godīgiem: precējies, bet fotografējas ar jauno mīļoto0

Foto: Matīss Markovskis

Svētdienas vakarā skandalozais grupas “Z-scars” līderis un bijušais raidījuma “Rampas ugunis” vadītājs Andris Kivičs savā sociālajā kontā Facebook publicējis bildi, kurā redzams kopā ar jauno mīļoto sievieti, Lieni Skulmi.

Pats Kivičs pie bildes raksta: “Baltic Grand Prix. Sporta dejas. Kaifīgs vakars. Un man liekas, ka ir pareizi likt feisītī to, kas reāli notiek. Godīgiem vajag būt.”


Portāls kokteilis.lv pagājušās nedēļas sākumā jau informēja, ka grupas “Z-scars” līderis un bijušais raidījuma “Rampas ugunis” vadītājs Andris Kivičs izbeidzis astoņus gadus ilgušās attiecības ar savu sievu Madaru Kiviču, paziņojot, ka šķiras no Madaras un uzsāk jaunas attiecības ar skandalozo sabiedrības dāmu, žurnālisti Lieni Skulmi.

Kāda no bildes komentētājām gan vērš uzmanību uz to, ka Kivičs savā Facebook profilā vēl joprojām ir norādījis, ka ir precējies ar Madaru Kiviču, taču jau publicē bildes ar citu mīļoto: “Ir tik ļoti dīvaini redzēt profilā – precējies ar Madara Kiviča, un ik pa laikam lasīt, redzēt, kā pavadi laiku kopā ar citu sievieti. Pa lielam tā nav neviena darīšana ar ko Tu dzīvo, guli, vai kuru mīli. Ja esi tik ļoti pārliecināts par to, ko Tu dari, tad beidz visu laiku taisnoties un paskaidrot savu rīcību. Pāršķir citu lapu un dzīvo tālāk…. Un laimīgs Tu nepavisam neizskaties.”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.