Publicitātes foto

Klajā nācis Chris Noah debijas albums “What About Tomorrow?” 1

Chris Noah debijas minialbums “What About Tomorrow?“pieejams visās lielākajās digitālās straumēšanas vietnēs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Jaunais, pēdējā laika aktuālais izpildītājs un dziesmu autors Chris Noah nodod klausītājiem savu pirmo studijas ieraksta minialbuma ar retoriska jautājuma nosaukumu “What About Tomorrow?”. Albumā atrodamas 5 paša Chris Noah komponētas dziesmas. Albuma noskaņa ir melanholiski nostaļģiska, bet dziesmu teksti vēsta par attiecību dažādām šķautnēm.

“Šī man ir diezgan nozīmīga debija, ilgstoši strādājot pie dziesmām esmu atradis Chris Noah skanējumu, sajutis kādam tam ir jābūt, lai būtu ar to apmierināts. Protams, vēl ir daudz jāstrādā. Kvalitāte un mana kā mūziķa attīstība ir daļa no šī procesa. Uzskatu, ka albuma tapšanas etapā esmu ļoti daudz mācījies un ir prieks, ka šīs dziesmas šovasar varēšu izpildīt pilnā skanējumā, kopā ar domubiedriem” stāsta Chris Noah.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vasarā jaunajam mūziķim ir paredzēti vairāki mazāki un lielāki koncerti, kur viens no lielākajiem būs dalība “Positivus” festivālā – uz “Palladium” skatuves, festivāla pirmajā dienā, piektdienā! “Protams, viens no maniem mērķiem ir dalība kādā no ārzemju lielajiem festivāliem, bet tam vēl ir laiks! Jāsāk ar pašmāju, un “Positivus” ir lielisks festivāls, kuru līdz šim esmu apmeklējis kā klausītājs! Es gaidu šo uzstāšanos un ir prieks, ka esmu uzaicināts un manu radīto mūziku novērtē!” turpina mūziķis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.