KNAB sācis pārbaudes par Stradiņa slimnīcas valdes darbību 0

Pievieno LA.LV

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis pārbaudes lietu par līdzšinējo Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes darbību, sarunā ar Latvijas Televīzijas ziņu raidījumu “Panorāma” atklāja veselības ministre Ingrīda Circene (V). Circene gan norādīja, ka oficiālu informāciju gan saņēmusi nav.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Veselības ministre atklāja, ka sestdien paredzētajā slimnīcas dalībnieku sapulcē līdzšinējos valdes locekļus Modri Dzenīti un Raimondu Brici nomainīs reanimatoloģe Eva Strīķe un Rīgas Stradiņa universitātes prodekāns un Austrumu slimnīcas Iekšķīgo slimību klīnikas vadītājs Guntis Bahs.

Kā ziņots, Dzenītim un Bricim pilnvaru termiņš beidzas 2012.gada 30.aprīlī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vietu valdē saglabās Rūta Valtere, kura tika ievēlēta 11.aprīlī.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.