Foto: Valda Kalniņa/LETA/EPA/

KNAB soda Gulbenes mēru par pašvaldības transportlīdzekļa izmantošanu 0

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 100 eiro naudas sodu Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Normundam Audzišam (ZZS) par pašvaldības transportlīdzekļa izmantošanu privātajām vajadzībām, liecina informācija KNAB mājaslapā.

Reklāma
Reklāma
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā 134
Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
“Lai krievi sēž, skatās un trīc, šie ir ievadvārdi!” Ukraina strauji iegūst “muskuļu masu” ballistikā
Lasīt citas ziņas

Audzišs lietojis Gulbenes novada pašvaldības īpašumā esošo transportlīdzekli privātajām vajadzībām un turējis transportlīdzekli ārpus darba laika vai darba pienākumu pildīšanas stāvvietās, kas nav paredzētas Gulbenes novada domes ārkārtas sēdes protokolā.

Šādi viņš pārkāpis Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likumu, Gulbenes novada domes noteikumus par autotransporta izmantošanu Gulbenes novada pašvaldībā, atzinis KNAB.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.