Liepājas osta mūsdienās.
Liepājas osta mūsdienās.
Foto: Ieva Lūka/LETA

Angļu kuģu sabiedrībai dod atļauju Liepājā atvērt kantori pasažieru un preču pārvadāšanai 0

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Kokteilis
FOTO. Dzemdībās nošķirti dvīņi? Atklāts, ka mūsu Saeimā strādā divi pilnīgi identiski deputāti
VIDEO. “Jau divas avārijas, bet ceļa tīrītāja neviena, ko jūs gaidāt?” Mārtiņš nikns par gauso darbu uz A9 1
RAKSTA REDAKTORS
“Nogurums ir milzīgs.” Reinis vairākas stundas dienā pavada ceļā uz un no darba. Valsts darba inspekcija atklāj, kas viņam par to pienākas
Lasīt citas ziņas

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1921. gada 30. septembrī

Strādnieku Avīze

Jauna kuģu līnija. Jūrniecības departments izdevis šinīs dienās pazīstamai lielākai angļu kuģu sabiedrībai “Vhite star and Vhite Dominion Line” atļauju Liepājā atvērt kantori pasažieru un preču pārvadāšanai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kuģu sabiedrības vietējais priekšstāvis ir kapteinis Pernics. Kantorim nododamās telpas jau noīrētas. Jāpiezīmē, ka tiks atklāta pasažieru un preču satiksme starp Ameriku un Liepāju, uz kuģiem 25 procenti no kuģa personāla jābūt latviešu jūrniekiem, kā tas minēts koncesijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.