Ventas rumba ar ledus sanesumiem.
Ventas rumba ar ledus sanesumiem.
Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem? 1

Pievieno LA.LV

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Latvis

Kokteilis
“Ivo Fomin, vislielākais fui!” Pašmāju mūziķis, vēl nesācis dziedāt, koncertā pamatīgi nokaitina savus fanus 55
Kokteilis
“Izskatās skumji!” Laima Vaikule publicē video no savas uzstāšanās “Laima Rendezvous”, bet visi runā tikai par vienu tēmu 52
Veselam
Šie ikdienas produkti var palīdzēt cīņā ar augstu asinsspiedienu – ārsti nosauc 11 labākos
Lasīt citas ziņas

Ventas kritumu izmantošana. Kuldīgā 29. janvārī notikušā sapulcē nodibināta akciju biedrība, kuras mērķis ir izmantot Ventas pazīstamos rumbas ūdensspēkus pilsētai un laukiem, dzirnavu iekārtošanai un varbūtējai tekstilrūpniecībai, kādas ietaises te apkrautas darbiem.

Jaundibināmo akciju biedrību pabalsta apriņķa valde, pilsētas dome, vietējā zemkopības biedrība, kooperatīvs un visa pilsētas sabiedrība.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sapulcē sazīmēts jau pāri par miljonu rubļu. Uz sapulci Latvijas lauksaimniecības centrālbiedrība bija komandējusi inženieri Lezdiņu, kurš referēja par ūdens spēka izmantošanu.

Pie akciju biedrības nodibināšanas pūlējušies apriņķa padomes priekšnieks Sprūde, Dr. Kraukis, agr. Ozols un zemkopības biedrības priekšnieks Strazdiņš, kā arī galva Treifelds u. c.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.