Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: SHUTTERSTOCK

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1922. gada 22. jūlijā 0

Pievieno LA.LV

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Zemgalietis

Kokteilis
Kāda ir katras zodiaka zīmes slēptā sestā maņa? Vēžiem ir superlaba intuīcija, bet Ūdensvīri domā vairākus soļus uz priekšu
Kokteilis
Jaunākā modes tendence no omes skapja: kādas padomju laika rotaslietas pašlaik ir modē
Mājas
Glābiņš karstās naktīs: ģeniālas metodes, kā pāris minūtēs atvēsināt istabu bez kondicioniera
Lasīt citas ziņas

Baumu izplatīšana. Pēdējā laikā pilsētā stiprā mērā izplatītas dažādas baumas. Lai gan tās prātīgu cilvēku acīs izrādās par gluži tukšām tenkām, tad tomēr tās jāceļ gaismā, lai visa sabiedrība redz, kāda gara bērni ir viņas daži līdzpilsoņi.

Pēc apkārtejošām baumām viņu izplatītāji un cienītāji ir mūsu pilsētā sadalāmi trijās grupās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmā vērš acis uz austrumiem un visā drīzumā gaidīt gaida pie mums ierodamies “sarkanos paradīzes dēlus”.

Otrā atkal ar karstām lūgšanām un pret rietumiem pagrieztām acīm gaida “mīļos fricīšus”. Bet trešā ar svētām trīsām un uz debesīm paceltām acīm gaida drīzumā kādus tur “Dieva brīnumus” notiekam, vai atkal ar lielām bailēm “pašu pastardienu” atnākam.

Cerams, ka laiks izdziedinās visus šos murgotājus.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.