Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ko gaidīt 2020. gadā Auna horoskopā dzimušajiem?0

Foto: Unsplash

Aunam 2020. gads būs pilns dažādu izaicinājumu un panākumu, gan individuāli katram pašam, gan ļoti izteikti tieši profesionāli. Tas noteikti jūtams jau no gada sākuma, un tam jāļaujas. Gads ļoti aktīvs, vērsts uz mērķiem, svarīgi ir šo īsto mērķi saprast, jo koncentrēties uz to Aunam problēmu parasti nav. Taču aizskriet pa tukšo mērķa vārdā, kas galu galā nav izrādījies īstais, – tā gan reizēm notiek. Tātad šā gada padoms – nestreb karstu, aizskaiti līdz desmit, pirms sākt skriet.

Auniem šogad gads sola katram kaut ko brīnišķīgu un jaunu – piedalīšanos vai pat uzvaru konkursā, sava biznesa atvēršanu, grandioza pasākuma organizēšanu vai piedalīšanos tajā, varbūt kādu radošu izpausmi – sava grāmata, sava gleznu izstāde, iespējams, ģimenes izveidošana vai pieaugums; katram no Auniem tiks, tikai savā jomā, ne viss uzreiz.

Attiecībām ar partneri jāuzlabojas un jākļūst spēcīgākām jūtu pasaulē, radot ciešāku saikni abu starpā. Brīvajiem Auniem daudz iespēju iepazīties, tamdēļ vērtē, ko vēlies un ko esi izvēlējies, neapjūc. Daudziem Auniem šis gads ienesīs ilgi gaidīto skaidrību attiecību jomā vai vēlmēs par tām – kas īsti ir tas, kas man der, ko gribu. Tā kā šis gads tomēr paies karjeras vai personīgās izaugsmes jomā, Auniem padoms neaizmirst un veltīt uzmanību saviem partneriem, ģimenei un/vai draugiem, lai vēlāk, svinot uzvaras, tās nebūtu jāsvin vienatnē.

Saturns šogad Auniem ietekmēs profesionālos un karjeras jautājumus, pieprasīs būt efektīvam un punktuālam, pabeigt iesākto – ar šo var veikties grūtāk, taču skola, kurai iziesi cauri, būs tā vērta, lai vēlāk jau saņemtu augļus par padarīto. Daudzi Auni būs pārdomās, vai esmu īstajā vietā, vai tiešām daru to, ko vēlos. Kas ir mana misija, kas ir mans potenciāls – šie būs aktuālākie jautājumi.

Jupiters, atrodoties turpat netālu no Saturna, sniegs gandarījumu un zināmu veiksmes procentu, lai Auns nonāktu pie minēto jautājumu atbildēm. Var būt diezgan vilinoši darba piedāvājumi – kā speciālistus tos novērtēs un vēlēsies redzēt savos darba kolektīvos. Iespēja saņemt atzinību vai kādu balvu gada nogalē par centību, par ieguldījumu.

Venera šogad atbildēs par to, lai Auns augtu un pilnveidotos savā romantiskajā lauciņā, lai pārskatītu savas vērtības un atzītu savu pievilcību, pamanītu savu skaistumu. Būsiet harmoniski, un mīlestības enerģija burtiski plūdīs caur Auna zīmes pārstāvjiem, kas sola lielu pievilcību pretējā dzimuma acīs.

Saistītie raksti

Marss rudenī no septembra līdz novembrim var nest Aunam neapmierinātību ar sevi, darbiem, ikdienu. Var sajusties iestrēdzis laikā un telpā, un ar plānu pabeigšanu tiešām varētu būt grūtības ne tikai savu, bet arī ārēju iemeslu dēļ. Tiks pārbaudīta gan emocionālā, gan fiziskā izturība. Šis ir laiks, lai izvērtētu un galu galā iemācītos pacietību.

Urāns Auniem šogad parādīs priekšrocības un vērtības finansiālās situācijas uzlabošanai, tā sakot, vietas, kur rakt, un raksturīgi Urānam atklāsmes vai ziņas atnāks pēkšņi. Būtu nepieciešams arī pielāgoties idejai dzīvot ar zināmu nenoteiktību šajā jomā, ar uzticēšanos, ka viss notiek iespējami labākajā veidā. Šis gads būs laiks, lai pārdomātu, vai jūs neesat pārāk pieķēries iesīkstējušām pelnīšanas vai naudas ieguves metodēm, kā arī lietām, priekšmetiem un dzīvesveidam, kas jums vairs nenāk par labu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tev ir iespēja noķert veiksmi aiz astes! Horoskopi 26.martam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmju pārstāvji, kas ir nepastāvīgi attiecībās ar mīļoto cilvēku
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nepieņem sasteigtus lēmumus! Horoskopi 25.martam
4 dienas

Lasītākie

GL
Gunta Lūse
Latvijā
Tehniskā gēna modinātājs – Brocēnu Zigis
5 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdien gaidāms sniegs un brāzmains vējš
2 stundas
LE
LETA
Veselam
Pēdējā diennaktī apstiprināti 25 Covid-19 gadījumi. Trīs cilvēki stacionēti ar smagu slimības gaitu
7 stundas
LE
LETA/BNS
Pasaulē
Lietuvā apstiprināts sestais Covid-19 izraisītais nāves gadījums
22 minūtes
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Spānijā diennakts laikā no Covid-19 miruši 832 cilvēki
1 stunda