Horoskopi un mistika
Horoskopi

Iespējams, ka situācija mainīsies visai strauji! Horoskopi no 23. līdz 29. martam0

Foto: Pexels

Auns

Nodomāto realizēt izdosies, ja vien pats Auns neatkāpsies no saviem nodomiem un nenolems labāk izmēģināt spēkus kādā citā lauciņā un, protams, neizšķiedīs spēkus sīkumos. No tā izvairīties palīdzēs neliels, taču ne pārmērīgs egoisms.

Vērsis

Priekšplānā izvirzīsies viss, kas notiek no darba brīvajā laikā – profesionālajā darbībā pietiks, ja mierīgi tiks turpināts iesāktais. Planētas vedina uz laika pavadīšanu patīkamās kompānijās, taču šobrīd labāk būt kopā tikai ar tiem, kas patiesi tuvi.

Dvīņi

Planētas sekmē apķērību, prāta asumu, spēju pieņemt ātrus un noteiktus lēmumus. Iespējams, ka apstākļu uzspiestā vientulība palīdzēs izstrādāt kādu plānu, kurš, vēlāk realizēts, spēs pozitīvi ietekmēt dzīvi vēl ilgāku laiku.

Vēzis

Šonedēļ vairāk vērības tiks pievērsta mājas, nevis darba lietām. Apkārt notiekošajām pārmaiņām piemēroties izdosies, tomēr tās radīs psiholoģisku diskomfortu – nāksies cīnīties ar vēlmi tām pretdarboties. Tuvinieku mīlestība būs atbalsts daudzās situācijās.

Lauva

Ar daudz ko samierināties būs grūti, taču pacietīga darbošanās un koncentrēšanās uz galveno ļaus ar visu tikt galā. Šonedēļ gan nebūs daudz iespēju gūt ievērību apkārtējo acīs, taču iespējams, ka tas pašreiz nemaz nav pats svarīgākais.

Jaunava

Iespējams, ka situācijas mainīsies visai strauji un neparedzami un izsekot tām nebūs viegli. Palīdzēs koncentrēšanās, spēja loģiski domāt un reizēm arī precīzs aprēķins. Iespējams, dažreiz arī spēja nejaukties, kur nevajag…

Svari

Darba lietās pietiks, ja izdosies tikt galā ar kārtējiem un neatliekamajiem darbiem. Brīvajā laikā planētas garantē laika pavadīšanu patīkamā kompānijā, iespējams, gan neklātienē. Kādu likteņa dotu izdevību nevajadzētu palaist garām dēļ neuzņēmības.

Skorpions

Neskatoties uz apkārt notiekošo, būs iespējas parādīt sevi un pat paveikt ko lielu un nopietnu. Brīvajā laikā planētas sekmē patīkamu laika pavadīšanu tuvu un mīļu cilvēku sabiedrībā. Alkohola lietošana bīstamāka nekā parasti.

Strēlnieks

Daudz dažādu darbu un pienākumu, taču enerģijas pietiks un, domājams, ar visu izdosies tikt galā. Dažu darbu veikšanai var pietrūkt sapratnes un iemaņu, bet palīdzēs spēja mācīties, attapība un, iespējams, arī padoms no malas.

Mežāzis

Planētas labvēlīgas turpināt iesākto, tomēr pārmērīgam optimismam ļauties nevajadzētu – tas var novest pie vieglprātības ar visām no tam izrietošajām sekām. Darba lietās patiesība dzims strīdos, savukārt personīgajā dzīvē lietas virzīsies uz labo pusi.

Ūdensvīrs

Sarežģītākās situācijās var rasties grūtības izvēlēties kādu no vairākiem iespējamajiem risinājumiem, un tas var novest pie nespējas rīkoties, pašizolācijas un melanholijas. Varbūt labāk vienkārši nogaidīt, kamēr viss nokārtojas pats?

Zivis

Iespējas realizēt savus sapņus būs – ja vien pietiks uzņēmības un būs drosme rīkoties. Svarīgi par daudz neļauties emocijām un rīcības plānu pakļaut prāta kontrolei. Privātajai dzīvei var nepietikt tik daudz laika, cik gribētos.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 25. līdz 31.maijam
Nedēļa
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tu zini, ko vēlies un kā to iegūt! Horoskopi 25.maijam
Nedēļa
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Nedēļas sākumā būs daudz enerģijas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam
24. Maijs, 2020

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
“Jaunais īpašnieks apliks sētu, arhitektūras piemineklis tur stāvēs neredzams!” Biedrība lūdz glābt Anniņmuižu
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Spļāviens sejā nacionālai pašapziņai,” Dzintars naudu krievu medijiem salīdzina ar terorisma finansēšanu 1
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Gobzems satrakojies. Čalim jumts aizbraucis. Kokaīnu sašņaucies. Kā Saeimas parkets viņu vēl nes! 5
3 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nebūs viesstrādnieku, raža sapūs uz lauka!” Kāpēc latvieši negrib mēnesī nopelnīt 1000 eiro? 25
7 stundas
LE
LETA
Veselam
Pagājušajā diennaktī Latvijā nav atklāts neviens jauns Covid-19 inficētais
6 stundas