“Ņemtu rokā vāli un ietu uz mežu,” Slaidiņš atklāj, ko darītu, ja Krievija iebruktu Latvijā 86
“Ko Jānis Slaidiņš darītu, ja Krievija iebruktu Latvijā?” interesējas kāds TV24 raidījuma “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” skatītājs.
Reklāma
Reklāma
Krievijai nav vajadzīga daļa Ukrainas… Tramps atklāj Kremļa īsto plānu
Par braukšanu bez krekla vai gājēju apšļakstīšanu draud sods: 8 neparasti satiksmes noteikumi dažādās pasaules valstīs
Krista Draveniece: Sievietes tiek sakropļotas uz mūžu, bet pusmūža vīrieši raud par TikTok komentāriem
39
“Ņemtu rokā vāli un ietu uz mežu,” NBS majors nosmej, bet, runājot nopietni, viņš saka, ka ietu cīnīties un aizstāvēt savu Tēvzemi kā jebkurš Latvijas armijas karavīrs.
Slaidiņam tāds jautājums vispār šķietot jocīgs, jo aizstāvēt Latviju no iebrucējiem ir viņa pienākums.
VIDEO. FOTO. Slaidiņš pieceļas un paklanās pateicībā par dāsnajiem ziedojumiem viņa grāmatai – ukraiņu armijai tiks īpaši droni
Vai Baltijas valstis ir briesmās, kamēr Putins ir pie varas? Situāciju komentē NBS majors
Cilvēki panikā par Lietuvas prezidenta padomnieka izteikumiem par uzbrukumu Baltijas valstīm. Situāciju komentē Slaidiņš