VIDEO. FOTO. Slaidiņš pieceļas un paklanās pateicībā par dāsnajiem ziedojumiem viņa grāmatai – ukraiņu armijai tiks īpaši droni 27

Muzeju naktī, 13. maijā, Kara muzejā izstādes “Cīņa par Ukrainu” ietvaros notika Zemessardzes štāba virsnieka, majora Jāņa Slaidiņa sarakstītās grāmatas par Ukrainas kara vēsturi – “No Krimas līdz Marinkai” – atkārtotā izdevuma atvēršanas svētki. Grāmatu varēja iegādāties par ziedojumiem, ko pilnā apmērā novirzīs Ukrainas atbalstam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet 4
Putins brīdina NATO dalībvalstis Eiropā nespēlēties ar uguni 58
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
Lasīt citas ziņas
“Kopējā summa, kas tika savākta, ir 39 929 eiro – fantastika!” pateicībā teica Slaidiņš.

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” virsnieks atzina, ka patiesībā pats ir bijis pārsteigts, cik ļoti gara izvērtās rinda pēc viņa sarakstītās grāmatas – “Pildspalva tika izrakstīta!”

CITI ŠOBRĪD LASA
Jāņa Slaidiņa grāmatas “No Krimas līdz Marinkai” atvēršanas svētki

Slaidiņš saņēma daudz pateicības vārdu gan no tiem, ar ko ikdienā ir kopā, gan svešiem cilvēkiem. Slaidiņš katram grāmatā ierakstīja ko sirsnīgu. “Protams. Tas, ko cilvēki deva, tas vārdos nav izsakāms.

Atmiņā palikusi viena sirma latvju māmuļa. Viņa noziedoja labu summu, lai gan pati vairs lasīt nespēj, un novēlēja šo naudu ukrainiem. Tādas lietas aizkustina!”

Slaidiņš uzskaita Ukrainas prasītās lietas, ko tagad par šo summu varēs iegādāties un sūtīt uz fronti. Visu iegādāto virsnieks sola publiski atrādīt, lai nevienam nerastos šaubu par ziedojumu izlietošanu.

DJI MAVIC 3 PRO – 2150 EUR – 5 gab. – 10750 bez PVN
DJI MAVIC 3 PRO RC – 1630 EUR – 15 gab. – 5 gab. – 24450 bez PVN
DJI MINI 3 PR – 640 EUR – 3 gab.+ 3 pultis (750 EUR) – 1920 bez PVN

Šīm lietām jau nākamnedēļ vajadzētu būt klāt, jo arī tiem, kas piegādā, ir jāsarosās – pasūtījuma summa ir liela, bet preces nav pieejamas lielos vairumos.

“Viņi dara visu, lai tuvākajā laikā droni būtu klāt un mēs varētu studijā redzēt, kā tie izskatās.” Par pārpalikušo summu noteikti kaut kas tiks piepirkts klāt, sola virsnieks.

Beidzis uzskaitīt plānotos pirkumus, Jānis Slaidiņš lika roku uz sirds un piecēlās kājās, lai pateiktos ikvienam ziedotājam un ikvienam cilvēkam, kas ziedo arī ārpus šīs kampaņas. Viņš sola ukraiņiem arī uzdāvināt savu grāmatu ar ierakstu par latviešu tautas atsaucību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.