Tamboregles.
Tamboregles.
Foto: no Rutas Susejas privātā arhīva

TESTS: Ko Jaungada eglīte var pavēstīt par cilvēka raksturu? 7

Psiholoģija spēj detalizēti atšifrēt cilvēka personību pēc dažādām pazīmēm, pat pēc tā, kādā veidā cilvēks gatavojas sagaidīt jauno gadu. Ne velti dažādas asociatīvās koncepcijas ir kļuvušas tik populāras. Mēs piedāvājam ar vienkārša testa palīdzību pārbaudīt, vai patiešām pēc Jaungada eglītes izvēles var noteikt cilvēka raksturu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 67
Lasīt citas ziņas

Lai to noskaidrotu, jums no zemāk attēlotajām Jaungada eglītēm jāizvēlas tas attēls, kurš jums patīk vislabāk vai ir vistuvākais ideālajai eglītei jūsu iztēlē.

1. Egles izmērs

CITI ŠOBRĪD LASA

Sagaidīt Jaungadu bez eglītes, ar miniatūru eglīti vai svētku noskaņas radīšanai ielikt kuplus egles zarus vāzē izvēlas ļaudis ar abstrakto domāšanu. Viņi skatās uz pasauli no cita skatpunkta, neliekoties ne zinis par “tā pieņemts” vai “tā vajag”, bieži ir ideju ģeneratori, apkārtējos nereti pārsteidz viņu uzdotie dīvainie jautājumi.

Tradicionāla izmēra eglītei priekšroku dos tie, kuriem patīk mājas omulīgums un kas augstu vērtē ģimeni. Šie cilvēki ir rūpīgi, parasti izvērtē visu kritiski, ir pedanti un perfekcionisti, daudzkārt ir labi dzīves skolotāji citiem  un eksperti padomdevēji.

2. Materiāls

Bieži mākslīgajām eglītēm priekšroku dod tie, kuru prioritāte ir izdevīgums un praktiskums. Loģika vienmēr ir klātesoša, un taupīgums šiem cilvēkiem parādās ne tikai attiecībā uz naudu, bet arī uz laiku, telpu un pat enerģiju. Šie cilvēki viegli pielāgojas jauniem apstākļiem.

Īstās, pēc sveķiem smaržojošās eglītes cienītāji būs nesteidzīgi, mierīgi cilvēki, uz kuriem vienmēr var paļauties. Viņiem nepatīk pārmaiņas, ne vienmēr izdodas ievērot tradīcijas, viss tiek pakļauts rūpīgai analīzei.

3. Eglītes krāsa

Ja izvēlēta eglīte zaļā krāsā – vienalga vai tā ir īsta, vai mākslīga –, tas liecina par to, ka jaunā gada sagaidīšanā priekšroka tiek dota klasiskajam stilam, nekādu pārmērību un negaidītu pārsteigumu!

Cilvēks, kurš izvēlas eglīti tradicionālajā krāsā, ir tiešs, viņam raksturīgas iezīmes ir praktiskums un konservatīvisms.

Daudzkrāsainu eglīšu cienītāji ir pastāvīgi savā nepastāvībā, taču viņus nedrīkst dēvēt par vieglprātīgiem vai paviršiem, viņi vienkārši ar vieglumu attiecas pret lielāko daļu notikumu. Šie cilvēki ir spilgtas personības, viegli pierunājami mesties piedzīvojumos, viņu tieksme pēc pārmaiņām parādās eksperimentos, kuros labprāt iesaistās, un dažādos neparastos risinājumos.

Reklāma
Reklāma

4. Eglīšu rotājumu daudzums

Cilvēkus, kuriem ir ļoti svarīgs egles noformējums, parasti var dēvēt par snobiskiem šī vārda labākajā nozīmē. Viņi prot uzlabot garastāvokli, ir zinātkāri un labsirdīgi. Domāšana ir tēlaina, viegli aizraujas ar kādu viņiem tobrīd interesantu lietu.

Nepatika pret liekiem rotājumiem un askētisms rotājumu izvēlē liecina par cilvēka tālredzību un piesardzību, priekšroka vienmēr un visur tiek dota praktiskumam, turklāt šis cilvēks bieži vien nojauš par iespējamām problēmām vēl ilgi pirms to parādīšanās.

5. Vieta dāvanām

Tie, kuri izvēlas atstāt dāvanas tradicionālajā vietā – zem eglītes –, ir apveltīti ar apbrīnojamu neatlaidību, sasniedzot izvirzītos dzīves mērķus. Šiem cilvēkiem raksturīgs dabas dots miers un pašsavaldīšanās.

Tie, kuri priekšroku dod dāvanu nodošanai tieši rokās, ir tieši un runātīgi, pēc vārda kabatā viņiem nav jāmeklē. Viņi ir ātri un ambiciozi, bieži vien pat nepacietīgi un labprāt izvairās no samākslotām detaļām.

Atgādinām – lai kādu Jaungada eglīti jūs izvēlētos, galvenais, lai tā sniegtu prieku un pozitīvas emocijas tās īpašniekam, jo svētku sajūtas radīšanā noteicošie nav ārējie atribūti, bet gan mīlestība un patiesas rūpes par svētku gaisotni, saviem tuvākajiem un visiem pārējiem svētku svinētājiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.