Foto: pexels

Ko par tevi var atklāt tava mīļākā krāsa? 5

Eksistē virkne dažādu testu, kas palīdz noteikt tavu personību, bet, vai tu zināji, ka tava mīļākā krāsa arī var ļoti daudz atklāt par tavu raksturu?

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu 275
Lasīt citas ziņas

Lūk, 6 krāsas, kas visbiežāk patīk pieaugušiem cilvēkiem un to nozīmes:

Sarkans

Foto: Pixabay
CITI ŠOBRĪD LASA

Ja tava mīļākā krāsa ir sarkanā, tas nozīmē, ka tu esi ļoti kaislīgs un emocionāls cilvēks, kam patīk dominēt. Tu vienmēr zini, ko tu vēlies no dzīves un droši ej uz saviem mērķiem. Visdrīzāk, ka tev ir daudz draugu, taču tikai paši tuvākie cilvēki zina tavu patieso “es”. Tu esi uzticams savai ģimenei un draugiem – viņu dēļ esi gatavs darīt visu. Cilvēkiem, kas par savu krāsu sauc sarkano ir liels gribasspēks, un viņi nekad nepadosies bez cīņas.
Vārds, kas tevi raksturo ir uguņošana – kaut kas skaļš, grezns un mazliet bīstams.

Dzeltens

Foto: Pexels

Ja tava mīļākā krāsa ir dzeltenā, tas nozīmē, ka tu esi optimists. Un neviens tevī šo prieku nespēj salauzt. Ja tu krīti, tu uzreiz celies un piespied sevi kustēties tālāk. Tu nepievērs uzmanību negācijām sev apkārt, jo saproti, ka, kamēr vien tu tici sev un saviem spēkiem, viss ir iespējams. Tu patiesi rūpējies par saviem tuviniekiem un vienmēr centies piedāvāt savu palīdzību. Dažkārt tavi skati uz pasauli var šķist pārāk idealizēti. Tu nebaidies uzņemties atbildību un iekarot citu cilvēku uzticību.
Vārds, kas tevi raksturo ir saule – silda, uzlādē enerģiju un optimismu visā pasaulē.

Oranžs

Foto: SHUTTERSTOCK

Cilvēki, kam mīļākā krāsa ir oranžā, ir rotaļīgi un mazliet bērnišķīgi raksturā. Viņi vienmēr ir enerģijas pārpilni, tāpēc priekšroku dod aktīvam dzīvesveidam, lai, gluži vienkārši, “nesajuktu prātā” no savas enerģijas. Tev patīk rūpēties par citiem, dažkārt tu aizmirsti parūpēties pats par sevi, bet citus neaizmirsti. Tāpat tu esi silts un atvērts cilvēks. Tu proti stāstīt un proti arī uzklausīt. Tev ļoti patīk atrasties uzmanības centrā. Tevi saista darbs, vaļasprieki un, protams, draugi un ģimene.
Vārds, kas tevi raksturo ir apelsīns – smaržīgs, raisa prieku un ir veselīgs.

Reklāma
Reklāma

Violets

Foto no Pixabay.com

Neticami emocionāli cilvēki, kas daudz laika pavada vienatnē. Šie cilvēki rada, ir sapņotāji, mākslinieki, kas gluži citādi redz visu pasauli. Sarunas laikā ar citiem cilvēkiem tu bieži “aizsapņojies”, bet ne tāpēc, ka tev ir neinteresanti, bet tāpēc, ka tu šo situāciju redzi citādā. Tavas smadzenes strādā ļoti plaši, turklāt gandrīz visas situācijas tu redzi dažādos aspektos. Tev patīk daudz laika pavadīt vienatnē. Pēc rakstura tu esi draudzīgs un emocionāls.
Vārds, kas tevi raksturo ir lavanda – aromātiska, noslēpumaina un skaista.

Zaļš

Foto: Pexels

Cilvēki ar zaļo krāsu ir piederīgi dabai. Lielākoties viņi ir introverti, kam interesē apkārtējā pasaule. Viņiem nemitīgi kaut kas ir jāizpēta, tāpēc daļu sava brīvā laika viņi bieži pavada ārpus mājas. Tu esi gudrs, tev patīk sarunas, tev patīk daudz lasīt. Tajā pat laikā tev piemīt melnais humors, tu vari būt cinisks un sarkastisks. Draudzību tu uzsāc tikai ar tiem, kas godā tur patiesību.
Vārds, kas tevi raksturo ir augs – dzīvo saskaņā ar dabu un dāvā cilvēkiem prieku.

Zils

Foto: Pexels

Cilvēki, kam mīļākā krāsa ir zila, ir nelabojami ideālisti un romantiķi. Viņi šajā pasaulē ienes mieru, cerību un mīlestību. Tu esi ļoti labestīgs, patiess un atsaucīgs cilvēks. Tu centies pasauli padarīt pēc iespējas labāku. Tu esi arī ļoti emocionāls, taču centies to neizrādīt citiem. Tāpat tu esi nosvērts raksturā, un tev ļoti patīk atrasties blakus ūdenim – jūrai, okeānam… jo tas tevi nomierina. Tev ir cieša saikne ar dabu un tieši tāpēc savu brīvo laiku tu vislabprātāk pavadi svaigā gaisā. Ja tev ir bijusi slikta diena, vienīgais, kas tev ir jādara – jāiziet pastaigāties.

Vārds, kas tevi raksturo ir jūra – eksistē pēc saviem noteikumiem, pieder neaptverama vara un spēks.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.