Karaliskā ģimene (no kreisās): karaliene Elizabete II, prinča Harija sieva Megana Mārkla, princis Harijs, princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone.
Karaliskā ģimene (no kreisās): karaliene Elizabete II, prinča Harija sieva Megana Mārkla, princis Harijs, princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone.
Foto: AP (LETA)

Konflikts samilzis: Keita Midltone nespējot sastrādāties ar Meganu, strīdā iesaistīta pat karaliene Elizabete II 0

Kā jau ziņots, aizvien vairāk un vairāk Saseksas hercogi – princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla attālinās no karaliskās ģimenes. Tā, piemēram, nesen tika paziņots, ka viņi vairs nedarbosies kopā ar princi Viljamu un Keitu Midltoni Karaliskajā labdarības fondā, bet dibinās paši savu. Tika arī akcentēts, ka šādu Harija un Meganas lēmumu esot atbalstījusi karaliene Elizabete II.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Taču patiesība izrādījusies mazliet citāda!

Visu šo rīcību un pieņemto lēmumu rezultātā aizvien vairāk un vairāk viens no otra attālinās princeses Diānas dēli – princis Viljams un princis Harijs. Daudzi karaliskās ģimenes fani apgalvo, ka pie tā vainojamas abu sievas – Keita Midltone un Megana Mārkla, kuras nespēj rast kopīgu valodu viena ar otru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visredzamākais šī konflikta solis bija jau minētais Karaliskais labdarības fonds, kuru pameta princis Harijs un Megana Mārkla, taču, kā izrādās, viņus palūdza to izdarīt. Kā atklājies, pat labdarības projektos Megana visu vēlējusies darīt pēc sava prāta, nepieņemot nekādus kompromisus un citu idejas, kā rezultātā, viņai radās nopietnas domstarpības ar Keitu. Visbeidzot situāciju atrisināja karaliene Elizabete II, paziņojot, ka Meganai Mārkla un mazdēlam Harijam Karaliskais labdarības fonds ir jāpamet, jo Megana “visu vēlas darīt pēc sava prāta”.

Kāds ģimenei pietuvināts avots žurnālistiem izstāstījis, ka konflikts radies brīdī, kad Megana vēlējusies izrādīt iniciatīvu un būt “pirmā” visos projektos. Tajā pat laikā Keita uzskatījusi, ka Meganai ir jāpakļaujas karaliskās ģimenes noteikumiem un labdarības projekti jāveic kopīgā darbā ar visiem pārējiem. Tajā pat laikā šis cilvēks uzsvēris, ka šīs ir tikai “kārtējās domstarpības”, kādas gadās ikvienā ģimenē un ļoti nopietna konflikta starp Meganu Mārklu un Keitu Midltoni neesot, rakstīja izdevums “US Weekly”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.