Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs: “Valdība deklarējusi, ka epidēmijas kontroles galvenā problēma ir drūzmēšanās un pulcēšanās. Veikalu atvēršana nav izraisījusi ne vienu, ne otru, tikai salstošu cilvēku rindas veikalu ārpusē. Nedz Francijā, nedz citās valstīs, kur veikali strādā, to atvēršana nav  negatīvi ietekmējusi cilvēku saslimšanu.”
Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs: “Valdība deklarējusi, ka epidēmijas kontroles galvenā problēma ir drūzmēšanās un pulcēšanās. Veikalu atvēršana nav izraisījusi ne vienu, ne otru, tikai salstošu cilvēku rindas veikalu ārpusē. Nedz Francijā, nedz citās valstīs, kur veikali strādā, to atvēršana nav negatīvi ietekmējusi cilvēku saslimšanu.”
Foto no LA arhīva.

“Konkurence starp veikaliem ir negodīga!” Danusēvičs par mazo veikalu atvēršanu 6

“Konkurence ir atjaunota tiem veikaliem, kas atrodas ārpus tirdzniecības centriem, savukārt tie, kas atrodas tirdzniecības centros, ir netaisnīgā situācijā”, uz netaisnīgo situāciju konkurencē starp mazajiem veikaliem un lielveikalu telpu īrniekiem RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” norādīja Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Danusēvičs raidījumā norādīja uz kārtējo absurdo situāciju, kad atverot mazos veikalus konkurence ir atjaunota tiem veikaliem, kas atrodas ārpus tirdzniecības centriem, savukārt tie, kas atrodas tirdzniecības centros, atrodas netaisnīgā situācijā.

“Viņu nelaime ir tā, ka viņi īrē telpas šajos tirdzniecības centros. Nav zināms, kāds atbalsts būs šo tirdzniecības centru telpu īrniekiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Patreiz viņiem ir jāsagaida apgrozījuma kritums, jo solītais atbalsts tirdzniecības centriem bija paredzēts pašiem iznomātājiem, bet ne nomniekiem, kas īrē telpas šajos tirdzniecības centros”, sacīja Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents.

FOTO. Mazie veikali beidzot vaļā! Rīdzinieki šodien stundām ilgi stāv uz ielas garās rindās
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.