Konkursa “Guļevska pārsteidz Paulu” uzvarētāji 1

Ilze Pētersone, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 3
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Noslēdzies konkurss “Guļevska pārsteidz Paulu”. “Mājas Viesis” pateicas par dalību visiem atbilžu autoriem! Grāmatu “Raimonds Pauls – skanošs un klātesošs” ar autores veltījumu un parakstu saņem:

• Mudīte Mežciema

• Vaira Ozola

• Rita Riekstiņa

Jāatzīst, ka šoreiz bija tikai viena dalībniece – Mudīte Mežciema –, kas pareizi atbildējusi uz visiem jautājumiem. Taču svētku laikā mūsu sirdis ir pielaidīgākas, tāpēc izloze tika veikta arī no tām atbildēm, kurās līdz pilnībai bija pietrūcis ļoti maz.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mājas Viesis” sazināsies par balvu saņemšanu. Par grāmatām pateicamies izdevniecībai “Jumava”!

Pareizās atbildes:

1.B Raimonda Paula dziesmas Latvijas radio programmas “Mikrofons” aptaujā par populārāko latviešu komponistu dziesmu uzvarēja 12 reizes – no 1968. līdz 1982. gadam tās bija uzvaras katru gadu ar dziesmām: “Mežrozīte, “Dziesma nenosalst”, “Baltā saule”, “Teic, kur zeme tā”, “Tava balss” (Mēmā dziesma), “Par pēdējo lapu”, “Tai pilsētai”, “Es aiziet nevaru”, “Kamolā tinēja”, “Dāvāja Māriņa”, “Cielaviņa” un 2005. gadā visu 22 populārāko “Mikrofona” dziesmu pārspēlē uzvarēja “Tava balss”.

2. ABC Savās dziesmās R. Pauls izmantojis visu jautājuma atbildēs minēto dzejnieču –Dainas Avotiņas, Austras Skujiņas, Ārijas Elksnes – dzeju.

3.C Maestro lielākais sapnis, kas piepildījās, bija spēlēt koncertā, ko diriģē Mariss Jansons.

4.B Pēc R. Paula iniciatīvas 1993. gadā, kad viņš bija kultūras ministra amatā, tika nodibināta Lielā Mūzikas balva – Latvijas valsts augstākais apbalvojums mūzikā.

5.ABC Lia Guļevska Latvijas radio veidojusi visus trīs atbilžu variantos minētos raidījumus: “Dzirkstele”, “Mājas svētība”, “Ģimenes lokā”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.