Foto: AP/Scanpix/LETA

Kremlis esot gatavs nosūtīt delegāciju miera sarunām ar Ukrainu 71

Krievija ir gatava nosūtīt uz Minsku savu delegāciju miera sarunām ar Ukrainas amatpersonām, piektdien paziņojis Kremlis.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Augsts asinsspiediens? 9 augi un garšvielas, kas dabiski palīdz to mazināt
12 lietas, ko sievietes slepeni dara, bet nekad to neatzīst 4
Kokteilis
Lauva – spogulis, bet Vēzis – sega. Uzzini kāds priekšmets atbilst tavai horoskopa zīmei
Lasīt citas ziņas

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis jau divkārt aicinājis Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu sēsties pie sarunu galda.

Sākotnēji viņš šo piedāvājumu izteica Putinam adresētā uzrunā trešdienas vakarā, īsi pirms Krievijas iebrukuma sākuma.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ukrainas drošība ir saistīta ar kaimiņvalstu drošību. Tāpēc mums šodien jārunā par drošību visā Eiropā. Tas ir mūsu galvenais mērķis – miers Ukrainā un mūsu pilsoņu drošība. Tā vārdā mēs esam gatavi runāt ar ikvienu, tostarp ar jums. Dažādos formātos un jebkurā vietā,” izteicās Zelenskis.

Krievijas karaspēkam tuvojoties Kijevai, Zelenskis vēlreiz aicinājis agresoru uz uz sarunām.

“Vēlētos vēlreiz uzrunāt Krievijas Federācijas prezidentu. Kaujas notiek visā Ukrainā. Sēžamies pie sarunu galda, lai apturētu cilvēku bojāeju,” uzsvēris Ukrainas prezidents.

Kā apgalvo krievu Mediji, Zelenskis esot piedāvājis runāt par “Ukrainas neitralitāti”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.