Krievijā darba kabinetā nošauj augstskolas rektoru 0

Krievijas Ziemeļkaukāza republikas Kabardas-Balkārijas galvaspilsētā Naļčikā otrdien, 25.decembrī, savā darba kabinetā nošauts augstskolas rektors.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Cilvēki, kas dzimuši šajos datumos, noveco kā labs vīns – ar gadiem kļūst tikai labāk
Novērsts atentāts pret Zelenski: Tika aktivizēts šis, tā sauktais, “konservētais produkts” 4
Kokteilis
Tuvojas lielas pārmaiņas: šo 4 zodiaka zīmju pārstāvji 23. jūnijā saņems Visuma sūtītu dāvanu 5
Lasīt citas ziņas

Krievijas Izmeklēšanas komitejā aģentūru “Interfax” informēja, ka Kabardas-Balkārijas Lauksaimniecības akadēmijas rektora Borisa Žerukova kabinetā iegājuši divi nenoskaidroti vīrieši.

54 gadus vecais Žerukovs tika atrasts miris, un viņam galvā bija trāpījuši divi šāvieni no deviņu milimetru ieroča. Abi vīrieši no notikuma vietas aizbēguši.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nav ziņu, kāds varētu būt slepkavības motīvs.

Žerukovs bija arī Krievijas valdošās partijas “Vienotā Krievija” Augstākās padomes loceklis un partijas “Vienotā Krievija”  frakcijas priekšsēdētājs Kabardas-Balkārijas parlamentā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.