Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Itar-Tass/Scanpix/LETA

Krievijā karavīrs nogalina astoņus dienesta biedrus 0

Pievieno LA.LV

Kādā Krievijas armijas bāzē Sibīrijā viens no karavīriem atklājis uguni uz saviem dienesta biedriem, nogalinot astoņus un ievainojot vēl divus cilvēkus, paziņojusi Aizsardzības ministrija.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Apšaude notikusi sardzes maiņas laikā, un aģentūra TASS, atsaucoties uz anonīmiem avotiem, vēsta, ka starp nošautajiem ir divi virsnieki. Pārējie upuri ir vai nu obligātā dienesta, vai virsdienesta karavīri.

“Karavīrs, kurš atklāja uguni ir aizturēts,” teikts Krievijas ziņu aģentūru citētajā ministrijas paziņojumā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Ministrija kā notikušā iespējamo cēloni minējusi “nervu sabrukumu”, ko izraisījuši “ar militāro dienestu nesaistīti personiski apstākļi”.

Incidents noticis Aizbaikālu apgabalā Sibīrijas austrumos.

Abi ievainotie nogādāti slimnīcā, taču viņu dzīvība nav apdraudēta.

Uz notikuma vietu devusies izmeklēšanas komisija aizsardzības ministra vietnieka vadībā.

Krievijas armija ir bēdīgi pazīstama ar nežēlīgajām ārpusreglamenta attiecībām, lai gan varasiestādes apgalvo, ka pēdējā laikā situācija esot uzlabojusies.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.