Foto – AFP/LETA

Krievija nosūta 28 kaujas lidmašīnas 3

Krievija uz Sīriju nosūtījusi 28 kaujas lidmašīnas. ASV pēdējās nedēļās paudusi arvien lielākas bažas par Krievijas soļiem Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīma atbalstam un brīdinājusi, ka militārs atbalsts apdraud centienus panākt mieru.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Sludinājumā minētais atalgojums bija 3100 eiro…” darbinieks neizpratnē par sludinājumā minēto un reālo atalgojumu
Tas sāksies 6. jūlijā un ilgs 30 dienas pēc kārtas: Eiropā gaidāmi laikapstākļu pavērsieni un anomālijas
Kokteilis
Kā tava zodiaka zīme uzvedas pēc trešās vīna glāzes iztukšošanas? Dvīņiem iestājas uzplaukums, bet Svari pārvēršas par diplomātiem
Lasīt citas ziņas

Eksperti uzskata, ka Krievijas soļi ievada militāras darbības. “Tur ir 28 iznīcinātāji un bumbvedēji,” pavēstīja amatpersona, kas vēlējās palikt anonīma. Tās atrodas militārajā lidlaukā Sīrijas Latakijas provincē. Cita amatpersona, kas arī vēlējās palikt anonīma, to apliecināja un piebilda, ka tur atrodas arī 20 Krievijas kaujas un transporta helikopteri. Krievija virs Sīrijas darbojas arī ar bezpilota lidaparātiem. Tiek ziņots, ka Maskava uz Sīriju nosūtījusi 12 lidmašīnas “SU-24”, kas veic uzbrukumus, 12 “SU-25”, kas veic uzbrukumus uz zemes, un četrus iznīcinātājus “Flanker”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.