Foto: Reuters/Scanpix/LETA
Foto: Reuters/Scanpix/LETA
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Krievijas kājnieki uzbrūk “Azovstaļ” teritorijā 0

Krievi Mariupolē visu nakti turpināja metalurģijas uzņēmuma “Azovstaļ” bombardēšanu, bet piektdien no rīta sācies kājnieku un bruņutehnikas uzbrukums, ziņo Ukrainas Nacionālās gvardes atsevišķās īpašo uzdevumu vienības “Azov” komandiera vietnieks Svjatoslavs Palamars.

TV24
“Tramps tikko aicināja savus cilvēkus pamest Krieviju, tas norāda, ka, iespējams, viņš gatavojas reālām darbībām,” atklāj Slaidiņš 54
Kokteilis
Svari iemācīsies pateikt “nē”, Skorpioni atradīs iekšējo brīvību – zodiaka zīmes, kuras 2026. gadā piedzīvos liktenīgas pārmaiņas
Veselam
Arī maizi?!? Ko ēst, lai nodzīvotu līdz 100 gadiem: uztura speciālisti nosauc 8 ilgmūžības pārtikas produktus
Lasīt citas ziņas

“Visu nakti turpinājās apšaudes. Aviācija un artilērija,” Palamars situāciju komentējis izdevumam “Ukrainska Pravda”.

Uzbrūk kājnieki, kurus atbalsta bruņutehnika, tanki un artilērija, viņš piebildis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Trīs mēnešus ilgušajā Krievijas karā pret Ukrainu stratēģiskā ostas pilsēta ir sagrauta, bet ukraiņi joprojām turpina pretoties metalurģijas uzņēmuma “Azovstaļ” teritorijā.

Šonedēļ Ukrainas varasiestādes paziņoja, ka “Azovstaļ” teritorijā joprojām atrodas vairāk nekā 1000 karavīru, no kuriem daudzi ir ievainoti.

Ar ANO un Sarkanā Krusta palīdzību humānajā misijā no padomju laika rūpnīcas teritorijas bunkuriem un tuneļiem maija sākumā izdevās evakuēt sievietes, bērnus un seniorus.

SAISTĪTIE RAKSTI