Foto: SCANPIX/AFP/LETA

Krievijas premjeram konstatēts koronavīruss 1

Pievieno LA.LV

Krievijas premjerministrs Mihails Mišustins ceturtdien paziņoja, ka viņam atklāts koronavīruss un viņš dodas pašizolācijā.

Kokteilis
Viņas vienmēr palīdz citiem: četras zodiaka zīmes, kas nespēj pateikt “nē”
Mājas
Pie tavas mājas ir stārķa ligzda? Pavēro putna uzvedību, tā tev šo un to pateiks priekšā
Aiz Putina muguras Krievijā un Ķīnā notiek gatavošanās kaut kam lielam: vai varam atvērt šampanieti? 14
Lasīt citas ziņas

Viņš to pavēstīja videokonferencē ar prezidentu Vladimiru Putinu, piebilstot, ka valdība turpina strādāt ierastajā režīmā.

Mišustins arī paziņoja, piedāvā valdības vadītāja pienākumu izpildi uzticēt pirmajam vicepremjeram Andrejam Belousovam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Putins savukārt pauda cerību, ka Mišustins aktīvi piedalīsies darbā iedzīvotāju un ekonomikas atbalstam, kā arī apliecināja, ka gala lēmumi šajā jomā bez premjera līdzdalības netiks pieņemti.

Saskaņā ar oficiālajiem datiem Krievijā ar koronavīrusu inficēto skaits pārsniedzis 100 000.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.