Latvijā
Politika

Kustība “Par!” dibinās teritoriālo nodaļu Londonā0


Daniels Pavļuts.
Daniels Pavļuts.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Kustība “Par!” šo trešdien, 15. janvārī, dibinās pirmo teritoriālo nodaļu ārvalstīs, un tā taps Apvienotajā Karalistē. Nodaļas dibinātāji aicina iesaistīties arī citus valstspiederīgos, kuri vēlas piedalīties valsts veidošanā, tā portālu “La.lv” informēja Kustības “Par!” pārstāve Amālija Brūvere.

Trešdien, 15. janvārī plkst. 19.00 restorānā “Baltic” (adrese: 74 Blackfriars Road, London SE1 8HA) Kustība “Par!” dibinās Apvienotās Karalistes nodaļu.

Kustībai “Par!” ir piecas teritoriālās nodaļas Latvijā, bet Apvienotās Karalistes nodaļa būs pirmā teritoriālā nodaļa ārvalstīs.

“Aicinu mūsu valstspiederīgos, kuri dzīvo vai strādā Apvienotās Karalistes teritorijā un kuriem rūp cilvēciskās vērtības, piedalīties un iesaistīties šajā nodaļā. Arī dzīvojot ārvalstīs ir iespējams veidot Latvijas valsti – kopā ar moderni un ilgtspējīgi domājošiem cilvēkiem, Kustības “Par!” biedriem. Jūsu pieredze ir vajadzīga Latvijai. Šī ir tā iespēja,” tā uzsver Kustības “Par!” vadītājs Daniels Pavļuts.

Nodaļas dibināšanas iniciators, Apvienotajā Karalistē dzīvojošais Kustības “Par!” biedrs Lauris Beinerts norāda, ka “Latvijas cilvēki ārzemēs nepārstāj sekot un just līdzi mūsu valstī notiekošajam.

“Un mēs būsim viņu balss. Turklāt nodaļa ne tikai palīdzēs tautiešiem iesaistīties valsts veidošanā, bet arī centīsies radīt ērtus apstākļus, lai tie, kas plāno atgriezties, varētu to izdarīt. Es pats kopā ar visu ģimeni atgriezīšos Latvijā pēc 2,5 gadiem,” atzina Beinerts.

Saistītie raksti

Pasākumā šovakar piedalīsies arī Kustības “Par!” valdes locekle un Latvijas Republikas veselības ministre Ilze Viņķele, kurai ir paredzēta darba vizīte Londonā.

Apvienotās Karalistes nodaļa būs bāzēta Londonā un arī sanāksmes notiks tur. Nodaļā ir aicināti iesaistīties ārvalstīs dzīvojoši cilvēki, kuri atbalsta Kustības “Par!” vērtības – vienlīdzību, taisnīgumu un laikam līdzi ejošu attīstību.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
FOTO: Ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa un 1991. gada barikāžu laikā kritušo piemiņas vietām Bastejkalnā
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Policija rosina apsūdzēt vīrieti par amfetamīna laboratorijas uzturēšanu Salaspilī
6 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā bezvēsts pazudusī Andželika ir atrasta
6 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Uzdevumi, kas jāpilda ķīmijas olimpiāžu dalībniekiem, kļūst aizvien grūtāki. Saruna ar Nauri Narvaišu
3 stundas
LE
LETA
Sports
Merzļikins atzīts par NHL aizvadītās nedēļas otro zvaigzni
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Ekstrēmos laikapstākļos Spānijā divi bojāgājušie
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Par mata tiesu no lielas nelaimes! Ļaundaris kāpņu telpā sarīko ugunsgrēku
28 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Kariņš: Koalīcija iebilst pret mīkstākām prasībām VP vadītāja amata kandidātiem
1 stunda