Publicitātes foto/pixabay.com

Laimīgie banknošu cipari: kuri no tiem piesaista naudu 0

Laimīgās banknotes – vienas no visefektīgākajiem naudas talismaniem. Tomēr vien retais zina, ka visvairāk to stipro enerģētiku ietekmē tieši cipari, kas attēloti uz tām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

No senseniem laikiem cilvēki pievērš īpašu vērību talismaniem. Ar to palīdzību jūs varat iegūt vēlamo, kā arī aizsargāt sevi no nepatikšanām. Senāk kā talismanus bieži izmantoja dažādus priekšmetus, kuros, šķiet, nebija nekā pārdabiska. Šodien daudzi no tiem tiek tirgoti veikalos un jebkurš tos var iegādāties kad vien vēlas.

Bagātībai nevajadzētu būt galvenajam mērķim, tomēr bez naudas dzīve būs ievērojami grūtāka. Dažkārt ar centīgu darbu ir par maz, lai iegūtu vēlamo summu, un tad mēs ķeramies pie naudas talismaniem. Visbiežāk tās ir parastas monētas vai banknotes, bet lai tavs finansiālais stāvoklis uzlabotos iespējami ātrāk, ir svarīgi, lai cipariem uz banknotēm piemistu spēcīga naudas enerģētika.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kuras banknotes tiek uzskatītas par laimīgām

Publicitātes foto/pixabay.com

Laimīgajai banknotei piemīt virkne enerģētisku īpašību, pateicoties kurām nauda pati krīt tavās rokās. Jā šāda banknote ir nonākusi tavā maciņā, tad vēlams to netērēt, bet saglabāt un vienmēr nēsāt līdzi.
Katra monēta vai banknote, kas nonākusi tavā maciņā, var būt talismans. Pirmkārt, pievērs uzmanību burtu sērijai. Ja tajā ir tava vārda pirmie burti, tas nozīmē, kā tā tev derēs un vēlams šo banknoti saglabāt.

Burtu sērija var atbilst arī taviem iniciāļiem. Ar šādas banknotes palīdzību tu varēsi sakārtot savu finansiālo stāvokli.

Skaitļu sērija var sakrist ar tavu dzimšanas datumu. Ja tev palaimējies iegūt šādu banknoti, tas nozīmē, ka visai drīz tu iegūsi finansiālo labklājību.

Ja tev gadījusies banknote uz kuras burtu sērija sakrīt ar taviem iniciāļiem, bet skaitļu – ar dzimšanas datiem, vari būt drošs: tu esat ieguvis savu visstiprāko naudas talismanu.

Dažkārt drīz vien pēc tam, kad esi iztērējis šo konkrēto banknoti, tā ātri vien pie tevis atgriežas. Šāda situācija var norādīt uz to, kas tu jau esi atradis savu talismanu.

Kādi cipari piesaista naudu

Publicitātes foto/pixabay.com

Dažiem cipariem piemīt īpaši spēcīga enerģētika un tieši tāpēc dažas banknotes var kļūt par efektīgiem naudas talismaniem.

Banknote, kuras sērijas numurā ir astotnieks, tiek uzskatīta par laimīgu. Saskaņā ar fen-šui, tieši šis cipars simbolizē bagātību un pārticību. Ja tavās rokās nonākusi šāda banknote, kuras sērijas numurā pēc kārtas ir trīs astotnieki, noteikti to saglabā – no šī brīža tā kļūs par tavu talismanu.

Reklāma
Reklāma

Naudu tavai mājai spēj piesaistīt arī septītnieks. Tomēr šādai banknotei spēcīga enerģētika piemīt tikai tādā gadījumā, ja pēc kārtas sērijas numurā ir trīs septītnieki.

Īpašs spēks piemīt arī trijniekiem. Tā klātbūtne tavā banknotē ir zīme, ka drīzumā tu gūsi peļņu. Šis skaitlis simbolizē augšanu, tādēļ nauda tavā maciņā trīskāršosies.

Arī skaitļu kombinācijai 128 piemīt spēcīga naudas enerģētika. Lai banknote ar šiem skaitļiem palīdzētu tev gūt bagātību un pārticību, tā jānovieto naudas vietā. Tas var būt tavs naudas maks vai jebkura cita vieta mājā, kur tu glabā naudu. Tāpat tu to vari uzdāvināt saviem tuviniekiem, lai viņi nepazītu nabadzību un naudas problēmas.

Fen-šui mācībā vieninieks simbolizē ne tikai finanšu labklājību, bet arī veiksmi biznesā. Šo skaitli ļoti bieži var redzēt uz banknotēm un jebkura no tām var kļūt par tavu naudas talismanu.

Ja tavs materiālais stāvoklis nav spožs un gribētos dzīvot labāk, tev būs nepieciešama banknote, kuras sērijas numurā ir četrinieks. Tā palīdzēs tev pārvarēt naudas problēmas un piesaistīs tavai mājai bagātību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.